Peoniju piedāvājums

Peoniju piedāvājums 2024. gadam

Dārgie draugi!

Mūsu stādaudzētavas darba laiki: (laika posmā no 1. septembra līdz 1. maijam)

Otrdiena – sestdiena 8.00-18.00
Svētdiena 10.00-16.00
Pirmdiena Slēgts

Mūsu stādaudzētavas darba laiki: (laika posmā no 1.maija līdz 1.jūlijam)

Otrdiena- sestdiena 8.00-20.00
Svētdiena 10.00-18.00
Pirmdiena Slēgts

Ņemiet, lūdzu, vērā, ka mūsu stādaudzētavas darba laiki: (laika posmā no 1.jūlija līdz 15.augustam)

Otrdiena-piektdiena 8.00-20.00
Sestdiena Slēgts
Svētdiena Slēgts
Pirmdiena Slēgts

Pasūtījumi tiek pieņemti no 15. aprīļa līdz 15. septembrim!

Stādāmais materiāls tiek pakots un izsūtīts ar Latvijas pasta vai Omniva starpniecību rudenī no septembra sākuma līdz oktobra vidum. Pasūtītos stādus var saņemt arī uz vietas stādu audzētavā „Jaunakeri”. Stādus uz vietas audzētavā var iegādāties klātienē sākot ar 15.aprīli.

Ar pēcmaksu stādus neizsūtu! Audzētavā uz vietas pavasarī un vasarā pārdod tikai stādus, sīpolpuķes netiek tirgotas!

Ja no vienas šķirnes tiek pasūtīti vairāki stādi, tad dariet to man zināmu ļoti savlaicīgi, lai es varētu rezervēt Jums konkrēto stādu daudzumu!

Plānojam arī šogad rīkot pavasara dārza skates un aicinām visus interesentus klātienē apmeklēt stādu audzētavu Daugmalē „Jaunakeros”, lai izvērtētu daudzu gadu garumā paveikto. Būs skatāms ļoti apjomīgs ziedošo peoniju sējeņu klāsts, kā arī daudzas peoniju šķirnes, kuras rudenī tika iegādātas Holandē, lai dotu potenciālajiem puķu mīļiem iespēju izvēlēties piemērotākās, sirdij tīkamākās, praktiskākās šķirnes un sējeņus saviem mazdārziņiem.

Uz vietas sīpolpuķu audzētavā iespējams iegādāties dažādus grieztos ziedus tieši no kolekcijas lauka!

Atgādinām, ka fotosesijas ar Jūsu fotogrāfu pie mums ir par maksu! Cena 25,00 eiro stundā!

Progresīvā atlaižu sistēma!

Ja no vienas šķirnes tiek pasūtīti līdz 5 stādi:

Par katru nākošo stādu maksājiet krietni mazāk!

Cik stādu, par tik Euro no katra stāda cenas nost!

Piemērs: Pilnas summas apmaksa par 5 stādiem no vienas šķirnes būtu: € 20.00 x 5 stādi = € 100.00

1 stāds maksās € 20.00 – € 0.00, tātad € 20.00 x 1 stāds = € 20.00
2 stādi maksās € 20.00 – € 2.00 , tātad € 18.00 x 2 stādi = € 36.00,
3 stādi maksās € 20.00 – € 3.00, tātad € 17.00 x 3 stādi = € 51.00,
4 stādi maksās € 20.00 – € 4.00 , tātad € 16.00 x 4 stādi = € 64.00,
5 stādi maksās € 20.00 – € 5.00 , tātad € 15.00 x 5 stādi = € 75.00

Atlaižu sistēma darbojas tikai līdz pasūtīšanas beigu datumam – 15. septembrim!

PASŪTĪŠANAS NOTEIKUMI

Izmantojiet tikai šā gada piedāvājumu!

Piedāvājums netiek drukāts un izsūtīts klientiem, bet atrodams tikai mājas lapā. Stādu piedāvājums mājas lapā tiek atjaunināts aprīļa mēneša sākumā, bet aktivizēts tiek no 15.aprīļa!

Daudzu piedāvāto šķirņu un sēklaudžu stādu skaits ir ļoti ierobežots tāpēc pirms veicat pasūtījuma pilnu apmaksu sazināties ar mani telefoniski vai arī sagaidiet elektronisku apstiprinājumu, ka visi pasūtītie stādi būs pieejami!

Izsūtīti tiek vienīgi pilnībā apmaksāti pasūtījumi!

1. Pasūtījumu rakstiet uz lejuplādējamās veidlapas vai tās kopijām (aizpildiet tikai pasūtījumu veidlapas vienu pusi).

2. Noteikti uzrādiet katras pasūtītās šķirnes piedāvājuma numuru un stādu daudzumu vadoties tikai no 2024. gada Peoniju piedāvājuma!

3. Pasūtījumi tiek numurēti saņemšanas secībā un reģistrēti datorā tikai pēc to apstiprināšanas.

4. Pasūtījumu izsūtīšana notiek ar Latvijas pasta vai Omniva starpniecību tikai pēc pilnas pasūtījuma summas apmaksas, neatkarīgi no reģistrācijas secības!

5. Šķirņu atbilstība nosaukumam garantēta, katra šķirne tiek iepakota atsevišķi. Šķirnes nosaukums (vai hibrīda numurs) tiek pievienots katram stādam pasūtījuma komplektēšanas gaitā, tādēļ pasūtījumā nepareizi uzrādītais šķirnes numurs (vai nosaukums) var radīt kļūdas tā izpildē!

6. Norādiet, vai piekrītat šķirņu maiņai gadījumos, ja izvēlētā šķirne izrādītos izpirkta. Vai arī norādiet, ar kādām šķirnēm drīkstētu aizstāt iztrūkstošās. Aizstāšanai parasti izmantoju vērtīgākas šķirnes.

7. Lūdzam nekavējoties ziņot par jebkuru pārpratumu vai neprecizitāti. Jebkuru kļūdu iespējams operatīvi labot abām pusēm izdevīgā virzienā. Es neatbildu par stādāmā materiāla bojāeju, nemākulīgas apiešanās rezultātā, tos uzglabājot vai to bojāeju ziemošanas periodā.

8. Sarakstē vienmēr norādiet savu vārdu, uzvārdu, precīzu atpakaļadresi, pasta indeksu, kā arī kontakta telefonu, ja ir arī e-maila adresi. Jebkuru Jums nepieciešamo informāciju varat saņemt arī pa tālruni: 26318938 (Jānis Dukaļskis)

9. Ja kāda iemesla dēļ esat spiesti atteikties no iecerētā pirkuma un atsaukt pasūtījumu, tad informējiet mani savlaicīgi.

10. Iepakošanas un sūtīšanas izdevumus apmaksā pasūtītājs, un tie sastāda 5% no kopējās pasūtījuma summas, bet ne mazāk, kā € 7,00.

11. Nemaksājot sūtīšanas izdevumus, savu pasūtījumu varat saņemt personīgi Ķekavas nov. Daugmalē ‘Jaunakeros’ (to norādiet pasūtījuma veidlapā). Pasūtījumu izņemšanas konkrēto laiku saskaņojot pa tālr. 26318938 (Jānis) vai 28210292 (Iveta)

Pasūtījumi tiek pieņemti no 15. aprīļa līdz 15. septembrim, stādāmais materiāls tiek pakots un izsūtīts ar Latvijas pasta vai Omniva starpniecību rudenī no septembra sākuma līdz oktobra vidum. Pasūtītos stādus var saņemt arī uz vietas stādu audzētavā „Jaunakeri”.

Lai ielādētu pasūtījuma veidlapu Excel formātā, spiediet šeit .

Paskaidrojumi pie pasūtījuma veidlapas aizpildīšanas:

Peonijas un flokšus var pasūtīt gan atsevišķā, konkrētā veidlapā, gan kopā jebkurā no šajās sadaļās atrodamajām Excel formāta pasūtījuma veidlapām.
Šajā veidlapā varat veikt stādu pasūtījumu tikai no 2024.gada piedāvājuma!

Dāliju gumus, un gladiolu bumbuļsīpolus varēs iegādāties tikai pie mums uz vietas audzētavā aprīļa mēneša beigās vai maija mēnesī, bet lielziedu dārza īrisus tikai maijā un jūnijā. Astilbes un hortenzijas varēs iegādāties tikai pie mums uz vietas pavasarī un rudenī (kontakttelefons Iveta 28210292).

Pasūtījuma veidlapas augšējā daļā aizpildiet visas zaļajā krāsā iekrāsotās ailes. Ailē „Ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā uz vietas” ierakstiet Jums vajadzīgo tekstu vai nodzēsiet Jums nevajadzīgo.

Vidējā daļā (arī zaļajā segmentā) ierakstiet šķirnes numuru un stādu daudzumu. Pārējo (neiekrāsotos laukumus) dators aizpildīs un sarēķinās pats (arī atlaides, ja tādas Jums pienākas).

Veidlapas apakšējā daļā „Sūtīšanas izdevumi Latvijā”, ja šī opcija Jums nav nepieciešama nodzēsiet ciparu „viens” vai ierakstiet ciparu „nulle”. Kopējo apmaksājamo summu dators Jums izrēķinās pats.

Aizpildiet arī pārējās zaļā krāsā iekrāsotās ailes. Saglabājiet šo aizpildīto veidlapu savā datorā un šī dokumenta kopiju atsūtiet man, bet ne kopijas dublējumkopiju (Backup of Stādu pasūtījums), jo dators to never vaļā vai arī atver pilnīgi tukšu veidlapu.

Apmaksāt pasūtījumu ar pasta pārvedumu – Jānim Dukaļskim, ‘Jaunakeri’, Daugmales pag., Ķekavas nov., LV-2124, PK 200954-10115 Ņemiet vērā to, ka tagad Latvijas pasta nodaļās naudas pārvedumu nosūtīšanai prasa arī saņēmēja personas kodu!

Ja Jums ir ērtāk veikt maksājumu ar internetbankas starpniecību, pārskaitiet naudu uz manu saimnieciskās darbības bankas kontu:

Jānis Dukaļskis
PK 200954-10115
Swedbank
LV39HABA0551009100049

mob. tel.: 26318938
e-pasts: dukalskis.janis@gmail.com

PAEONIA – peonijas

Latvijas dārzos un apstādījumos peonijas ir pirmajā desmitniekā pēc popularitātes un ir vienas no iemīļotākajiem krāšņumaugiem, jo daudzām peoniju šķirnēm ir teicama smarža, kā arī liela ziedu formu un tipu daudzveidība.

Liela nozīme ir to ilgmūžībai – ja peoniju cers ir rūpīgi un pareizi kopts, vienā vietā tas var augt un bagātīgi ziedēt pat desmitiem gadu, tāpēc ir ļoti liela nozīme vietas izvēlei. Priekšroku vajadzētu dot saulainām, labi iesilušām un no vējiem pasargātām vietām. Peonijas labi aug praktiski visās augsnēs, kuras ir bagātas ar barības vielām, bet vairāk piemērotas ir smilšmāla augsnes.

Visērtākais un produktīvākaiss peoniju pavairošas veids ir sakneņa dalīšana. Labākais laiks, lai sakneni dalītu ir augusts – septembris vai arī agrs pavasaris. Izrok bedri, kurai 2/3 aizpilda ar augsnes maisījumu, pievienojot tai pelnus vai kompleksos minerālmēslus (dažas saujas). Augšējo slāni stādāmajai bedrei aizpilda ar tīru auglīgu augsni, kura nesatur mēslojumu. Jāstāda ar aprēķinu, lai pumpuri atrastos 5 cm zem augsnes līmeņa. Pēc iestādīšanas peonijas bagātīgi laista un mulčē.

ŠĶIRŅU APRAKSTA PIRMĀS RINDAS ATŠIFRĒJUMS

Rinda sākas ar šķirnes kataloga numuru. Aiz šķirnes nosaukuma norādīts tās selekcionārs. Tālāk seko reģistrācijas gads, tad seko ziedēšanas laiks un auga augstums centimetros. Beigās dota viena stāda cena Euro. Turpmākajās rindās sniegts plašāks šķirnes apraksts.

PEONIJA lactiflora

1 – ALBERT CROUSSE – Crousse – 1893-LM – 80-100 cm € 25,00 
Ziedi kompakti, pildīti, bumbas formas, rožu rozā krāsā ar krēmīgu tonējumu un sulīgu rozā ziedu centru. Ziedi nedaudz smaržīgi. Bagātīgi ziedoša šķirne gariem, stingriem ziedkātiem un skaistu, veselīgu lapojumu. Viena no visu laiku labākajām vēlu ziedošajām šķirnēm!
2 – ANGEL CHEEKS – Carl G. Klehm – 1975-M – 65-85 cm € 25,00
Bagātīgi ziedoša šķirne ar daudzveidīgas formas, dubulti pildītiem ziediem. Skaisti kamēliju rozā krāsas ziedi ar dubultu pildījumu, krēmīgu joslu zieda vidusdaļā un sarkaniem ieslēgumiem ziedlapiņās. Dažādu krāsu sajaukums ikkatrā ziedā padara šo šķirni ļoti pievilcīgu. Katrs zieds ir unikālas formas un krāsas, kas vienmēr ir patīkams pārsteigums. Spēcīgi ziedkāti, maigs aromāts. Zelta medaļa 2005.gadā (American Peony Society Gold Medal 2005) un balva par piemērotību apstādījumiem 2010.gadā! (Award of Landscape Merit 2010)
88 – BOWL OF BEAUTY – Hoogendoorn – 1949-E – 85-95 cm € 20,00
Apbrīnojami skaista, pelnīti populāra japānas tipa ziedu šķirne ar rožu rozā krāsas ārējām ziedlapiņām, citronu dzeltenu līdz krēmīgi baltu staminodiju pušķi zieda centrā. Ziedi ļoti stingros, noturīgos ziedkātos paceļas virs zaļās, sulīgās lapotnes. Šķirne veido daudzus sānu pumpurus, kas ievērojami paildzina ziedēšanu. Tā ir sevišķi izturīga pret sēņu slimībām. Nedaudz smaržīga. Viena no labākajām kultivētajām šķirnēm Holandē!
132 – BOWL OF CREAM -Klehm – 1963-M – 85-90 cm € 32,00 JAUNUMS! 
Ārkātīgi skaista šķirne ar dubulti pildītiem, krēmbaltiem ziediem. Milzīgās ziedu galvas atgādina lielas krējuma bļodas. Ziedkāti stāvi, ļoti stingri, kas spēj noturēt milzīgos ziedus bez papildus balstiem. Šķirne veido nedaudz sānu pumpurus, kas ievērojami paildzina ziedēšanu. Izcili skaista, zaļa lapotne, viegli smaržīga. Zelta medaļa 1981.gadā! (American Peony Society Gold Medal 1981)Lielā čempione 1994.gadā! (Grand champion 1994) Brīnišķīgi grieztie ziedi!
97 – CANDY STRIPE – Roger F. Anderson – 1992-ML – 90-100 cm € 42,00 
Bagātīgi ziedoša, patīkamas krāsu kombinācijas ziedu šķirne ar ļoti pildītiem, divkrāsainiem ziediem, kur ikkatrā ziedlapiņā baltā krāsa mijas ar sarkanas krāsas svītrām. Vidējās ziedlapiņas nedaudz skaisti savērptas. Sparīgi augoša, izturīga šķirne jebkuros laika apstākļos. Mazliet smaržīga. Teicami grieztie ziedi. Konfekte!
121 – CARL G. KLEHM – Klehm – 2017-M – 95-100 cm € 60,00 JAUNUMS!
Pasaules klases šķirne ar dubulti pildītiem, patīkamas krēmbaltas krāsas, rožu tipa ziediem, krāšņām, neuzkrītošām sarkanīgām šautrām ikkatrā ziedā. Šķirne veido vairākus sānu pumpurus, kas jūtami paildzina ziedēšanas laiku. Balsti tai nav nepieciešami. Viegli smaržīga. Izcili grieztie ziedi!
75 – CATHARINA FONTIJN – Van der Valk – 1952-M – 90-100 cm € 20,00
Ziedi pildīti, maigi lašu rozā krāsā ar dzeltenas nokrāsas atblāzmu zieda centrā un tik tikko saskatāmām dzeltenām putekšņlapām. Vēlāk ziedlapiņas kļūst gandrīz pavisam baltas. Ziedkātā līdz četri ziedpumpuri, kas ievērojami paildzina ziedēšanas laiku. Speciālistu vērtējumā šī šķirne ir ieguvusi augstu novērtējumu un ir viena no labākajām šajā segmentā, tai ir daudz pozitīvu īpašību. Ļoti smaržīga, enerģiska audzēja. Ekselenta griezto ziedu šķirne!
3 – CELEBRITY – LM – 80-100 cm € 15,00
Bagātīgi ziedoša, koša, kruzuļota, dubulti pildīta, ceriņrozā ziedu peonija ar baltiem ieslēgumiem starp ziedlapiņām. Unikāla šķirne, lielisks papildinājums citām vasaras sākumā ziedošajām šķirnēm. Ļoti smaržīga, teicami augoša, sausumizturīga šķirne. Sulīgi zaļa lapotne, spēcīgi stublāji, kas spēj eleganti noturēt lielos (līdz 15 cm) ziedus. Patiesa ‘Dārza karaliene’!
4 – CHARLES LEVEGNE – Calot – 1861-LM – 80-90 cm € 12,00
Ziedi maigā ceriņu rozā krāsā, ļoti pildīti ar izteikti skaisti gofrētām, spurainām ziedlapiņām, nedaudz tumšākas rozā krāsas centru. Ziedi milzīgi lieli un smagi tāpēc dārzā stādiem nepieciešami balsti. Jo īpaši jāatzīmē izteiktais, patīkamais, svaigais ziedu aromāts. Viena no elegantākajām, labākajām, vēlīnajām, rozā griezto ziedu šķirnēm jau vairāk kā 150 gadus!
134 – CHIFFON PARFAIT- Roy Klehm – 1981-L – 90-100 cm € 30,00
Ļoti bagātīgi ziedoša, vēlīna šķirne ar dubulti pildītiem, maigi lašrozā krāsas ziediem. Klasiski skaists ziedlapiņu sakārtojums. Izturīga škirne ar stāviem, spēcīgiem ziedkātiem. Veido daudzus sānu pumpurus, kas padara ziedēšanu ievērojami ilgāku. Patīkami smaržīga. Nepārspējama vēlīno  griezto ziedu šķirne!
5 – CORA STUBBS – William Krekler – 1985-M – 80-85 cm € 24,00
Viena no labākajām sulīgas aveņu rozā krāsas japāņu tipa peonijām ar lielu vaniļas saldējuma krāsas pildītu ziedlapiņu pušķi centrā. Stādi veido daudz sānu pumpurus, kas jūtami pagarina ziedēšanas laiku. Enerģiska augšana. Patīkams, spēcīgs rožu ziedu aromāts!
6 – COURONNE d’OR – Calot – 1873-L – 85-95 cm € 15,00
Vidēja auguma, ļoti smaržīga šķirne ar ļoti lieliem, skaisti noapaļotas formas, pildītiem ziediem. Netālu no zieda centra dzeltenas krāsas putekšņlapu gredzens ar aveņsarkanas krāsas ieslēgumiem ziedlapiņu malās. Veselīga, teicami augoša griezto ziedu šķirne ļoti noturīgiem, spēcīgiem ziedkātiem. Viena no visvēlīnākajām šķirnēm kolekcijā!
7 – DO TELL – Auten – 1946-M – 80-90 cm € 25,00
Japāņu anemones tipa, lielu, spožu ziedu šķirne ar tīras, krēmīgi sārtas krāsas ziediem un kontrastējošu pūkainu rozīgi baltu cekulu centrā. Ilgstoša ziedēšana. Ražena audzēja. Tumši zaļa lapotne, ļoti noturīgi, sarkani ziedkāti. Šķirnei vājš aromāts. Zelta medaļas ieguvēja 2004.gadā! (American Peony Society Gold Medal 2004) un Godalga par piemērotību ainavām 2009.gadā!(Award of Landscape Merit 2009)
8 – EDEN’S PERFUME – South-Korea – 1987-M – 75-90 cm € 25,00 
Neparasta krāsojuma, pilnībā pildīti ziedi. Tie veido it kā divas atsevišķas, milzīgu izmēru ziedu, kompaktas, spilgti rozā ziedu bumbas, kuras novietotas divos slāņos ar izteiksmīgu krēmkrāsas starpjoslu. Ziedi 12-18 cm diametrā ar nedaudziem sānu pumpuriem. Sevišķi sala izturīga šķirne, spēcīgiem ziedkātiem. Perfekti grieztie ziedi. Neatsverama apstādījumu izveidē. Ziedu karaliene dārzā! Šķirne īsta pērle! Jebkad zināmā smaržīgākā peonija!
9 – FESTIVA MAXIMA – Mielles – 1851-EM – 85-90 cm € 18,00
Sevišķi populāra, vidēji agrīna, ļoti spēcīgi pildīto, balto ziedu šķirne. Šķirne ir pelnīti populāra vairāk kā 160 gadus. Lieli, apaļas rožu formas, spoži balti ziedi ar dažiem sārtiem neregulāriem ieslēgumiem centrā.Teicama, veselīga audzēja ar tumši zaļu lapotni, spēcīgiem stublājiem. Teicama griezto ziedu šķirne, bet prasa balstus, jo ziedi ir ļoti vareni un smagi. Ļoti apburošs aromāts! Teicami līgavu pušķi!
84 – GARDENIA – Lins – 1955-EM – 85-90 cm € 20.00
Perfekta balto ziedu šķirne ar ļoti lieliem, dubulti pildītiem ziediem, neregulāru dzeltenīgu spīdumu ziedu vidusdaļā (vēsos pavasaros pat līdz gaiši rozīgai nokrāsai). Šķirne veido daudz sānu pumpuru, kas būtiski paildzina kopējo ziedēšanas laiku. Stingri, sarkanīgi tonēti ziedkāti, tumši zaļa, spīdīga, blīva lapotne. Super smaržīga! Daudzkārtēja izstāžu uzvarētāja!
10 – GAY PAREE – Auten – 1933-M – 75-105 cm € 25,00
Unikāla, ļoti bagātīgi ziedoša, anemones tipa ziedu šķirne ar vidēji lieliem, ārkārtīgi košiem rožu rozā ziediem un klasiski pildītu vidusdaļu krēmīgi baltām ziedlapiņām. Spēcīgi stublāji ar gaiši zaļu lapotni. Balsti nav vajadzīgi. Lai palielinātu ziedu izmēru, jāizkniebj sānu pumpuri, kad tie ir zirņa lielumā. Iespaidīgas, kontrastējošas krāsas. Godalga par piemērotību apstādījumiem 2014.gadā! (Award of Landscape Merit 2014) Ekskluzīva griezto ziedu šķirne piemērota jebkurai gaumei. Izteikti smaržīga!
11 – GOLLY – Krekler – 1965-M – 80-90 cm € 35,00
Patiesi unikāla pasteļtoņu šķirne ar pasakaini skaistiem, dubulti pildītiem ziediem. Ziedlapiņas lielas, maigā ābeļziedu rozā krāsā ar spoži zeltītiem gredzenveida ieslēgumiem starp zieda apakšējo daļu un tā augšējās daļas centru. Enerģiski augoša šķirne ar spēcīgiem, stāvus augošiem stublājiem. Neatkārtojams, iespaidīgs, apburošs šarms!
96 – HOT CHOCOLATE – Henny Sass – 1971-EM – 90-100 cm € 60,00 
Izcili skaistas formas un krāsas Japānas tipa zieds ar grūti aprakstāmu, neparastu krāsu kombināciju. Ļoti blīvs, kakao brūnas, šokolādes krasas staminodiju pušķis zieda centrā ar gaišākiem ieslēgumiem, ko ieskauj tumšas Burgundijas bordo krāsas ārējās ziedlapiņas. Spēcīgi, stingri, stāvus augoši ziedkāti. Patiesa „Karstā šokolāde”!
12 – INSTITUTEUR DORIAT – Doriat – 1925-M – 75-90 cm € 10,00
Japānas tipa peoniju šķirne ar ļoti tumšas karmīnsarkanas krāsas ziediem, samtainu spīdumu. Ziedu vidū ziedlapiņas smalkas, šauras ar sudrabaini baltas nokrāsas maliņām. Vidēji noturīgi ziedkāti. Īpaši skaistas ziedu krāsas šķirne!
13 – KONINGIN WILHELMINA – Krelage – 1912-M – 90-110 cm € 14,00
Pievilcīgas, maigas lašīgi rozā krāsas pildīto ziedu šķirne ar baltām ziedlapiņu apmalēm. Universāla, bagātīgi ziedoša, kompakta, tumšu zaļu lapotni. Pumpurā grieztie ziedi vāzē saglabājas ilgāk nekā nedēļu. Šķirne nosaukta par godu Nīderlandes karalienei.
14 – KRINKLED WHITE – A. M. Brand – 1928 E-LM – 75-90 cm € 15,00
Viena no skaistākajām vienkāršo balto ziedu šķirnēm. Ziedi plaši atplesti, nedaudz krokoti, sniegoti baltā krāsā (sākumā mēdz būt viegli rozā krāsā) ar nelielu zeltaini dzeltenu pušķi vidū. Bagātīgi ziedoša, vāji smaržīga šķirne ar daudziem sekundāriem pumpuriem, gaiši zaļu lapotni, spēcīgiem, slaidiem ziedkātiem. Balsti nav nepieciešami. Teicami grieztie ziedi. Šķirne godalgota 2009.gadā! (Award of Landscape Merit 2009)
15 – LA ROSIERE – Dessert – 1888-M – 75-80 cm € 10,00 IZPĀRDOTS!
Vidēja auguma, vidēja izmēra, puspildīta balti-rozā ziedu šķirne ar simetriski sakārtotām ziedlapiņām un zeltaini dzeltenām putekšņlapām. Ļoti pārsteidzoši, izturīgi, stingri kāti. Sena, bet ļoti dekoratīva dārzu šķirne.
16 – LAURA DESSERT – Dessert – 1913-EM – 85-90 cm € 20,00
Ļoti populāra, anemones tipa, vidēji agrīna un ļoti pievilcīga balto ziedu šķirne ar spilgtu, citronu dzeltenas krāsas centru, kurš vēlāk kļūst maigi krēmīgi balts. Veselīga, vidēja auguma šķirne ar tumši zaļu lapotni, varenu augumu. Balsti nav nepieciešami. Jauks rožu aromāts!
17 – LE CYGNE – Lemoine – 1907-EM – 70-85 cm € 15,00
Perfekta, agrīna lielziedu šķirne ar ziloņkaula baltiem, spalvveida ziediem ar savstarpēji skaisti pārklātām ziedlapiņām. Spēcīgi ziedkāti, varena zaļa lapotne. Izliektās ziedlapiņas atgādina gulbja spārnu spalvas. Tulkojumā šķirne no franču valodas nozīmē ‘Gulbis’. Vairākkārt godalgota: Izstāžu Lielā Čempione 1926, 1956, 1960.gadā! Smaržīgi, fantastiski skaisti grieztie ziedi!
89 – LILLIAN WILD – Wild Bros. – 1930-LM – 80-85 cm € 20,00
Delikāta, vidēji vēlīna šķirne ar ļoti lieliem, sevišķi blīvi pildītiem, krēmīgi baltiem ziediem, perfekti sakārtotām ziedlapiņām. Ziedēšanas sākumā ziedlapiņas ir maigi rožaini sārtas, vēlāk tās sāk balot līdz kļūst praktiski baltas. Šķirne veido kompaktus krūmus ar bagātīgu lapotni. Ļoti pieprasīta arī citur pasaulē!
98 – LUXOR – Sass – 1933-EM – 80-90 cm € 135,00 Šķirne būs pieejama 2025.gadā!
Lieliska, klasiska, reizē arī stilīga šķirne ar tīri baltiem, dubulti pildītiem un izteiktas bumbas formas ziediem. Dažkārt centrālajām ziedlapiņām ir novērota sarkanas krāsas maliņa. Viegli smaržīga. Ziedi vareni lieli, smagi, tāpēc dažreiz nepieciešami balsti. Smalka, intriģējoša šķirne!
85 – MA PETITE CHERIE – Roy G. Klehm – 1994-M – 60-70 cm € 35,00
Brīnišķīga, ļoti kompakta, maza auguma šķirnīte ar burvīgiem maigi rozā, izsmalcinātiem puspildītiem ziediem, nedaudz akcentētu zeltainu ziedu viducīti. Šķirnei raksturīgs pilnīgs līdzsvars starp tās auguma kompaktumu, ziedu lielumu un to tekstūru. Tulkojumā no franču valodas nozīmē „Mana dārgā” un tāda tā patiesi ir. Šķirnei ļoti patīkams, izsmalcināts aromāts!
18 – MADAME CLAUDE TAIN – Doriat – 1927-LM – 70-85 cm € 15,00
Pildīta, ļoti pievilcīga, vidēji vēlu ziedoša šķirne lieliem, perfektas, rožu formas sniegbaltiem ziediem, viegli krēmīgu spīdumu centrā, tumši zaļu lapotni, spēcīgiem brūnganiem stublājiem. Bagātīgi ziedoša šķirne ar ideālu ziedu formu un daudziem sānu pumpuriem. Teicama gan dārzā, gan vāzē. Uzskatu, ka šī ir labākā baltā griezto ziedu šķirne!
19 – MANDARIN’S COAT – Marx/Rogers – 1978-E – 50-70 cm € 20,00
Japānas ziedu tipa šķirne ar plaši atvērtiem, spilgtiem, rozā krāsas ziediem un luminiscējošām spoži dzeltenām staminodijām zieda centrā. Uzticama, stabila, agrīna, bagātīgi ziedoša šķirne ar vairākiem sānu pumpuriem. Šķirne salīdzinoši maza auguma tādēļ ļoti piemērota apstādījumiem un akmensdārziem. Unikāla, skaita!
20 – MISS AMERICA – Mann / Steen – 1936-EM – 80-90 cm € 25,00
Vidēji agrīno ziedu šķirne ar lieliem, sniegoti baltiem, puspildītiem ziediem, vairākos slāņos izkārtotām ziedlapiņām. Neaizmirstamu krāsu akcentu ziediem piedod zeltainās putekšņlapas zieda centrā. Ziedi jauki smaržīgi, stingros ziedkātos. Šķirne veido daudz sānu pumpurus, kuri jūtami paildzinās ziedēšanas laiku. Lapas tumši zaļas. Šķirne ieguvusi vairākas godalgas: Zelta Medaļu 1956. un 1971.gadā! (American Peony Society’s Gold Medal: 1956 & 1971) un Lielās Čempiones titulu 1980.gadā! (Grand Champion 1980). Ne par velti šķirnei ir piešķirts skaistuma konkursa uzvarētājas gods. Augstākās klases peonija gan dārzam gan grieztiem ziediem!
21 – MOTHER’S CHOICE – Glassock – 1950-EM – 75-85 cm € 25,00
Iespaidīga lieluma, krēmīgi balti, perfektas apaļas formas ziedi, skaisti sakārtotām ziedlapiņām un pasakainu smaržu, resniem ziedkātiem. Veselīga, vidēja auguma, teicami augoša šķirne ar plašu, tumši zaļu lapotni. Sakarā ar milzīgo, lielo ziedu svaru, dažreiz nepieciešami balsti. Dārzā piesaista uzmanību pa lielu gabalu! Zelta medaļa 1993.gadā! (American Peony Society Gold Medal 1993)
22 – MRS. EDWARD HARDING – Shaylor – 1918-LM – 80-95 cm € 12,00
Liela, perfektas ziedu formas, baltziedu pildītā peoniju šķirne. Ziedam atveroties izgaismojas daudzas zeltainas putekšņlapas. Vidējs augums, stingri ziedkāti, tumši zaļa lapotne ne pārāk izteikts ziedu aromāts. Sena šķirne ar pārbaudītu kvalitāti!
127 – MYRTLE GENTRY- Brand – 1925-M – 90-95 cm € 35,00 
Lieliski augoša šķirne, viena no smaržīgākajām peonijām ar pildītiem, maigi rozā ziediem, lielām, platām, skaisti noapaļotām ziedlapiņām. Ziedēšanas gaitā ziedi top gandrīz tīri balti. Spēcīgie, stingrie ziedkāti varenos ziedus spēj noturēt virs lapotnes bez papildus balstiem. Ziediem piemīt patīkams tējas rozes aromāts. Lieliski grieztie ziedi!
23 – NELLIE SAYLOR – Krekler – 1967-LM – 80-95 cm € 35,00 
Japānas tipa peoniju šķirne ar vīnsarkaniem ziediem un skaistu, lielu, kārtainas krāsas, bumbas formas staminodiju pušķi centrā, kur ķiršsarkanā krāsa mijas ar krēmīgi balto. Šķirne veido kompaktus krūmus, stingriem ziednešiem un spilgti zaļu lapotni. Pārsteidzošs, lielisks krāsu kontrasts jebkuram dārzam!
76 – NEON – Nicholls – 1941-M – 90-110 cm € 15,00
Spilgti rožu rozā krāsas ziedi ar izteiktu, ļoti krāšņu, spilgtu, luminiscējošu zelta dzeltenas krāsas staminodiju pušķi zieda centrā. Ziedēšanas gaitā zieda centrs kļūst lielāks, kuplāks, ziedi nezaudē savu krāsu. Šķirne bagātīgi ziedoša, teicama audzēja ar stāviem, noturīgiem ziednešiem. Acīs krītošs, iespaidīgs, krāšņs krāsu kontrasts!
128 – OMEO SNOW – Klehm/Omeo – 2000 – EM – 80-85 cm € 42,00 
Šķirne ar pārsteidzoši skaistu, pildīto ziedu formu, skaisti noapaļotām ziedlapiņām. Perfekta ziedu simetrija apvienojumā ar ļoti tīro, balto ziedu krāsu. Vēsākos pavasaros zieda iekšpusē var pavīdēt neliels sārtums, bet tas ir tikai īslaicīgi. Ļoti kontrastējoša zaļa lapotne, stingri ziedkāti, kuriem balsti nav nepieciešami. Sevišķi piemērota griezto ziedu ieguvei un ainavu veidošanā. Elpu aizraujoša šķirne!
24 – PAUL M. WILD – Wild & Son – 1964-LM – 80-95 cm € 25,00
Vidēji vēlīna, neparasti skaistas pildīto ziedu formas šķirne ar spilgtiem, samtainiem, rubīnsarkanas krāsas ziediem. Ziedu krāsa saulē neizbalo un ziedu tonis nemainās. Krūmi stāvi, ļoti kompakti, ziedneši pietiekoši noturīgi ar nedaudziem sānu pumpuriem. Viena no iecienītākajām sarkanvīna krāsas ziedu šķirnēm ar ļoti jauku, patīkamu smaržu!
129 – PEPPERMINT- Nicholls/Wild & Son – 1958-M – 80-90 cm € 95,00 
Saplacināti, skaistas noapaļotas formas, pildīti ziedi, kuri plaukstot ir ar gaiši rozīgu nokrāsu, bet vēlāk tie sāk balēt līdz kļūst pilnīgi balti ar izcili skaistu asins sarkanu svītrojumu un marķējumu uz dažām ziedlapiņām. Tas šai šķirnei piešķir papildus burvību un pievilcību (kā piparmētru konfekte). Šo skaisto, smalko kontrastu ievērojami pastiprina satriecoši skaistā ziedu forma. Daudzie sānu pumpuri jūtami pagarina ziedēšanas laiku. Balsti nav nepieciešami. Super!
25 – PETER BRAND – Unknown – 1937-LM – 90-100 cm € 25,00
Tumši rubīnsarkani puspildīti ziedi ar daudziem papildus sānu pumpuriem, kas ļoti paildzina ziedēšanas laiku. Tumši zaļas, spožas lapas. stingri, gari ziedkāti. Šķirne ļoti piemēroti ziedu griešanai. Ziediem smarža nav izteikta. Pelnīti iecienīta šķirne!
26 – PETITE ELEGANCE – Roy Klehm – 1995-M – 70-80 cm € 30,00
Puspildīti, maigas aveņu rozā krāsas ziedi ar krēmīgi dzeltenu mirdzumu iekšējām ziedlapiņām tuvāk zieda centram. Maigs punktojums un spilgti rozā klasisks švīkojums ziedlapiņu malās. Pasakaina divkrāsaino ziedu šķirne, vairākkārt kronēta kā izstāžu uzvarētāja. Patiesi eleganta peonija!
122 – PETITE PORCELAIN – Roy Klehm – 1998-M – 70-80 cm € 50,00 
Vidēja auguma, pasakaini skaista šķirne ar daļēji dubulti pildītiem, porcelāna baltiem ziediem, biezām, vienmērīgi noapaļotām ziedlapiņām. Teicami augoša, bagātīgi ziedoša šķirne ar vairākiem ziedpumpuriem katrā ziedkātā. Pievilcīga, tumši zaļa lapotne. Viena no visvairāk piemērotākām šķirnēm ainavu veidošanā. Vilinoša, salda smarža!
77 – PETTICOAT FLOUNCE – Roy G. Klehm – 1985- E – 60-80 cm € 32,00
Varētu teikt, ka tā ir delikāta raibo ziedu šķirne ar maigi rozā krāsas ziedlapiņām un krēmīgi baltu krāsu pie pamatnes. Centrā bumbas veida, kruzuļotu ziedlapiņu sakopojums, kas var būt dažādās krāsās no dzeltenīgām apakšējā daļā līdz sārtām vai sarkanām to augšējā daļā. Skaista, zaļa lapotne. Lieliski grieztie ziedi! Smaržīga!
99 – PIETERTJE VRIEND WAGENAAR – Nicholas J. Friend – 1996- E – 85 cm € 35,00 
Varena, lielziedu šķirne ar pildītiem, ļoti gracioziem, maigi rozā krāsas ziediem un tumšāku sarkanīgi rozā krāsas vienmērīgu lāsojumu vai marmorējumu. Tumši zaļā lapotne šķirnei piedod vēl papildus šarmu. Šķirnei Zelta medaļa 2018.gadā!! (American Peony Society Gold Medal 2018) un 2019.gada peonija! (Peony of the years 2019)
136 – PINK CHARMER – Roy G. Klehm – 1998-M – 70-80 cm € 75,00 JAUNUMS!
Jauka dubulti pildīto ziedu peonija ar maigas, tīri sārti rozā krāsas, iespaidīga lieluma ziediem un izsmalcinātu ziedlapiņu tekstūru, dzeltenām putekšņlapām zieda centrā. Šķirne veido spēcīgus ziedkātus ar vairākiem ziedpumpuriem. Nav smaržīga. Enerģiska, laba audzēja ar tumši zaļu lapotni.
27 – PINK PARFAIT – Carl G. Klehm – 1975-L – 85-95 cm € 25,00
Viena no vispatīkamākās rožu smaržas peoniju šķirnēm ar dubulti pildītiem ziediem ļoti tīrā, spilgtā lašīgi rozā krāsā, neuzkrītošu sudrabojumu ziedlapiņu malās un tumšāku ēnojumu zieda centrā. Sevišķi vēlīna, bet ļoti bagātīgi ziedoša šķirne. Šīs abas īpašības tai dod vēl papildus bonusus. Ir to vērts!
28 – RASPBERRY SUNDAE – Klehm – 1968-LM – 80-100 cm € 20,00
Īpatnējas formas ziedi. Ārējās ziedlapiņas maigi rozīgi baltas, tad vaniļas saldējuma krāsas ziedlapiņu josla (apkaklīte) un apaļas formas pildīts vidus cirtainām, aveņu rozā krāsas ziedlapiņām. Varens, enerģisks audzējs, kuram dažreiz nepieciešami balsti. Ekselenti grieztie ziedi. Ziediem lielisks, izsmalcināts, salds aromāts!
29 – RUTH CLAY – Kelsey – 1935-EM – 60-80 cm € 10,00
Kastaņu sarkanas krāsas ziedu šķirne ar samtainiem, rožu formas ziediem un savdabīgu bordo krāsas ziedu centru. Starp ārējām ziedlapiņām un zieda centru veidojas riņķis no smalkām ziedlapiņām ar baltiem ziedlapiņu galiņiem. Veselīgi, spēcīgi stublāji. Ziediem vājš aromāts. Ļoti piemērota audzēšanai arī daļēji noēnotā vietā dārzā.
30 – SARAH BERNHARDT – Lemoine – 1906-L – 90 cm € 15,00
Milzīgi lieli ābeļziedu rozā krāsas ziedi, ziedlapiņu malas gaiši rozā ar sudrabotu spīdumu. Ziedi dubulti pildīti, vidusdaļā krāsas tonis nedaudz intensīvāks. Spēcīgi ziedkāti. Ziediem piemīt patīkams aromāts. Pievilcīga, viegli audzējama šķirne, bet smago ziedu dēļ ir nepieciešami balsti. Ideāla, komerciāla griezto ziedu šķirne (Alsmeres ziedu izsolēs 1995. un 1996. gadā tika pārdoti vairāk kā 3 miljoni griezto ziedu). Vairāk kā 100 gadus šķirne vēl aizvien ir ziedu audzētāju topa augšgalā!
31 – SERENE PASTEL – Klehm – 2000-EM – 75-85 cm € 40,00
Dubulto ziedu šķirne ar ļoti maigas, gaišas lašu sārtas nokrāsas ziediem, zieda centrs nedaudz tumšākā lašu sārtā tonī. Ziedlapiņas regulāras formas, skaisti noapaļotas ar gandrīz baltām malām. Šķirne veido kompaktus cerus. Ziedu stublāji bez problēmām spēj noturēt varenos ziedus jebkuros laika apstākļos. Klasiska skaistule!
100 – SHE’S MY STAR – Roy G. Klehm – 2000-M – 70-80 cm € 50,00 
Izcili skaistas bumbas formas ziedgalvas maigā krēmīgi rozā krāsā, ko ieskauj divos slāņos sakārtotās rozā krāsas apziedņa ziedlapiņas. Laba ziedkātu noturība. Katrā ziedkātā veidojas trīs līdz pieci ziedpumpuri. Nedaudz smaržīga. Perspektīva šķirne!
32 – SHIRLEYS TEMPLE – Smirnow – 1948-EM – 90 cm € 15,00
Ļoti delikāta izskata, nedaudz smaržīga, vidēji agro ziedu šķirne ar izteikti lieliem (līdz 20 cm), blīvi pildītiem ziediem. Pumpuri rozā, bet atveroties tie pārtop gaiši rožu rozā krāsas ziedos, kas vēlāk kļūst krēmīgi balti. Ziedlapiņas sakārtotas spirāles veida vijumos. Šķirne veido spēcīgus, veselīgus krūmus ar sānu pumpuriem. Nīderlandē pieskaitāma pie top 5 visvairāk kultivēto griezto ziedu šķirnēm!
33 – SORBET – L. Klinkhamer – 1987-E – 60-90 cm € 25,00 IZPĀRDOTS!
Izcila, neparastas krāsas ziedu šķirne, kad ziedlapiņas pārmaiņus sakārtotas vairākos slāņos dažādās pasteļtoņu krāsās. Zemeņu rozā, vaniļas krēma un tad aveņu rozā krāsas ziedlapiņas. Varens, krāšņs ziedu pušķis. Šķirne ilgmūžīga, tāpēc ilgstoši nav jāpārstāda. Ziediem jauka smarža. Dārza ziedu karaliene!
90 – SPIFFY – Roy G. Klehm – 1999-M – 70-80 cm € 35,00
Pievilcīga Japāņu tipa ziedu šķirne ar fuksiju sarkanām ziedlapiņām un akcentētu, izteikti pildītu, ļoti kontrastējošu rozā-krēmkrāsas zieda vidusdaļu. Veido vairākus pumpurus katrā ziedkātā. Neražo ziedputekšņus, neierieš sēklas. Smaržīga! Lieliska!
108 – SWEET SIXTEEN – Karl G. Klehm – M – 75-80 cm € 30,00 
Klasiski bumbas formas ziedi ļoti maigā rozā krāsā. Ziedlapiņas sakārtotas simetriski vairākos slāņos ar balti sārtiem ziedlapiņu ieslēgumiem, kas rada tādu patīkamu, gaisīgu iespaidu. Patīkami smaržīga! Lieliski grieztie ziedi!
34 – SWORD DANCE – Auten – 1933-L – 85 – 90 cm € 20,00
Iespaidīgas un ļoti pievilcīgas krāsas Japāņu tipa peoniju šķirne ar košām purpura sarkanām ziedlapiņām, kuras ieskauj neparasto dzeltenas un sarkanas krāsas staminodiju pušķi zieda centrā. Normāli augoši, drukni krūmi, noturīgi jebkuros laika apstākļos. Ziedi ļoti izturīgi pret izbalēšanu. Šķirne daudzreiz godalgota! Godalga par piemērotību apstādījumiem 2014.gadā! (Award of Landscape Merit 2014) Piesaista uzmanību jau pirmajā ziedēšanas gadā!
35 – THE FAWN – Wright – 1980-M – 80-90 cm € 30,00
Diezgan neparasta, bet lieliska, spilgti rožainas krāsas ziedu šķirne ar labas formas pildītiem ziediem. Šķiet katra ziedlapiņa ir iekrāsota ar simtiem mazu, spilgtu, bēšīgas krāsas punktojumu un svītrojumu. Ziedkāti noturīgi, tiem nav vajadzīgi balsti. Viena no mīļākajām peonijām dārzā!
36 – TOP BRASS – Klehm – 1968-LM – 70 – 85 cm € 20,00
Zieda vidus iespaidīgi pildīts ar saīsinātām, skaisti krokotām, kanāriju dzeltenas krāsas ziedlapiņām un gaiši rozā krāsas pušķi zieda vidusdaļā. Zieda centru ieskauj ziloņkaula baltas ziedlapiņas. Šķirnei jauka medus smarža. Lieliski grieztie ziedi. Dārzā piesaista uzmanību jau pa gabalu!
130 – TOUCH OF CLASS – Roy G. Klehm – 1999-M – 90 – 95 cm € 75,00  
Jauna, stilīga japāņu tipa peoniju šķirne ar pildītiem, bumbas formas ziediem. Apziedņa ziedlapiņas ir gaiši rozā krāsāu un aptver lielu, mirdzošu, krēmīgi dzeltenu ziedlapu centru. Ziediem nobriestot šis centrs pārvēršas par milzīgu bumbu. Visā ziedēšanas laikā saglabājas nevainojama simetrija, kas ļauj ziediem palikt elegantiem līdz to noziedēšanai. Šķirne veido sānu pumpurus. Tai piemīt patīkams, salds aromāts! Vienkārši neatvairāma!
37 – UNA HOWARD – Kelway – 1929-LM – 70 – 85 cm € 10,00
Vidēji vēlīna, anemones tipa puspildīto ziedu šķirne ar tumši sarkaniem ziediem, kas ziedot vēlāk pārtop karmīnsarkanas krāsas mirdzumā. Zieda centrā sabiezināts, cekulveidīgs veidojums ar tādas pašas krāsas, stipri saīsinātām ziedlapiņām. Tas šķirnei piešķir īpašu šarmu!
38 – WHITE CAP – Winchell – 1956-M – 90 – 100 cm € 35,00
Pasakaina japāņu tipa, jaukas aveņu rozā krāsas šķirne ar iespaidīgu, pilnīgi pilnu, aizpildītu vidu, rozīgi baltām staminodijām. Šķirne teicama audzēja, gariem kātiem un daudziem sekundāriem pumpuriem, kuri būtiski paildzina ziedēšanas laiku. Balsti nav nepieciešami. Šo ekskluzīvo šķirni pilnīgi droši var ierindot dārgāko griezto ziedu kategorijā! Zelta medaļas ieguvēja 1991.gadā! ( American Peony Society Gold Medal Winner 1991) Godalga 2009.gadā!! (Award of Landscape Merit 2009)
78 – WHOPPER – Roy Klehm – 1980-ML – 100 – 110 cm € 20,00
Samērā vēlīna, milzīgu izmēru (līdz pat 20 cm), dubulti pildītu ziedu šķirne. Vainaglapas maigā rozā krāsā ar lielu bumbas veida zieda centru, kurā mijās gaiši rozā ziedlapiņas ar krēmīgi dzeltenām. Pilnbriedā zieds izskatās trīsstāvīgs, it kā būtu uzziedējis zieds iekš zieda. Patīkams aromāts. Spēcīgi gari ziedkāti. Ļoti skaista!
125 – ZHEMCHUZHNAYA ROSSYP – Gorobets – 2017-ML – 75 – 85 cm € 100,00 JAUNUMS! 
Šī ir sevišķi skaista japāņu tipa peonija ar patiešām atsvaidzinošu un dzīvespriecīgu krāsu spēli. Apziedņa lapiņas sakārtotas divos slāņos ar perlamutra rozā nokrāsu un smalku, tumšāk rozā dzīslojumu. Zieda centrs sastāv no lielām staminodēm gaiši dzeltenā krāsā, spilgti rozā galiem un zeltītu maliņu, kas šim augam piešķir vēl burvīgāku saulrieta noskaņu. Patīkams, spēcīgs rožu aromāts. Īsta Ukrainas selekcionāra pērle ir šeit!

PEONIJA herbacious hybrid

39 – AMERICA – Nathan Rudolph – 1976-E – 80-90 cm € 30,00
Lieli anemones tipa ziedi ar ļoti spilgtām sarkanas krāsas ziedlapiņām un pūkainu, dzeltenu putekšņlapu pušķi zieda centrā. Vidējs augums, lieli, spēcīgi krūmi ar veselīgu, tumši zaļu lapotni (to saglabā visā vasaras garumā) un izsmalcinātu aromātu. Zelta medaļa 1992.gadā! (American Peony Society Gold Medal Winner 1992) Ainavu godalga 2009.gadā!! (Award of Landscape Merit 2009) Fantastiski spožs krāsu kontrasts jebkuram dārzam!
40 – ATHENA – Saunders – 1955-VE – 75-85 cm € 25,00
Ļoti agrīna, pārsteidzoši skaista šķirne ar vienkāršiem nepildītiem, krēmīgi baltas krāsas ziediem un aveņrozā iekrāsotām ziedlapiņām tuvāk zieda centram, un koši dzelteniem putekšņiem. Viegli audzējama šķirne, spēcīgiem, resniem ziedkātiem, kuri neprasa balstus. Laba griezto ziedu šķirne ar vieglu aromātu. Viena no skaistākajām un visagrīnākajām šķirnēm dārzā! Maz izplatīta!
109 – BLUSHING PRINCESS – Saunders – Reath – 1991-EM – 80-85 cm € 80,00  
Izsmalcināta šķirne ar rožu tipa, ļoti maigi sārti rozā krāsas ziediem, daudzos slāņos sakārtotām ziedlapiņām. Ziedi daļēji dubulti pildīti ar nedaudzām baltām ziedlapiņām zieda centrā. Spēcīga audzēja ar stingriem ziedkātiem. Veido vairākus sānu pumpurus katrā ziedkātā līdz ar to ziedēšana var ilgt pat līdz 5 nedēļas ilgi. Spēcīgs, bet patīkams aromāts! Viena no skaistākajām šķirnēm kolekcijā!
41 – BUCKEYE BELLE – Mains – 1956-E – 60-85 cm € 20,00
Fenomināla, puspildītā, tumšas šokolādes sarkanas (melni sarkanas, sarkankoka, sarkanbrūnas) krāsas šķirne ar samtainām, apaļas formas ziedlapiņām, kas labi kontrastē ar centrā ieslēgtām zeltainām putekšņlapām. Šķirne agrīna. Teicami aug, veidojot zemus, bet varenus, robustus krūmus ar ļoti spēcīgiem, resniem stublājiem, kuriem balsti nav nepieciešami. Nav sānu pumpuru. Nesmaržīga. Tumši zaļā lapotne rudenī iegūst tumši sarkanīgu nokrāsu. Šķirnei daudz ļoti augstas godalgas: Zelta medaļa 2010.gadā! (American Peony Society Gold Medal 2010) 2011.gada labākā peonija! (Peony of the Year 2011) Balva par piemērotību apstādījumiem 2009.gadā! (Award of Landscape Merit 2009) Brīnišķīgs krāsu akcents dārzā!
79 – CARNATION BOUQUET – Bill Seidl – 1996-M – 80-90 cm € 25,00
Enerģiska, jauna tipa hibrīdā šķirne ar ļoti spilgtas rožu rozā krāsas, dubulti pildītiem ziediem. Ziedlapiņas skaisti krokotas, vienāda izmēra. Tas rada iespaidu, ka ir uzziedējusi neļķe, nevis peonija. Ļoti ātraudzīga šķirne ar pietiekoši stingriem ziedkātiem, kas samērā īsā laikā veido lielu, skaistu, kuplu krūmu. Ziediem pikants aromāts! Nosaukums ļoti atbilstošs: „Neļķu buķete”!
101 – CAROL – Bockstoce – 1955-EM – 85-95 cm € 33,00 
Ļoti pievilcīga, stilīga, pildīto ziedu šķirne ar gandrīz ideālu ziedu formu. Ziedi koši kardinālsarkani, dubulti pildīti. Ziedlapiņas platas, viļņotas, sakārtotas skaistā rozetē. Ziedi nedaudz smaržīgi. Ziedkātiem var būt nepieciešams mehānisks atbalsts, bet tas būs šo pūļu vērts. Godalgota: Izstāžu Lielā Čempione 1968.gadā!
133 – CHERRY RUFFLES – Hollingsworth – 1996-EM – 70-85 cm € 40,00 JAUNUMS!
Vidēji agrīna šķirne ar daudzām kiršsarkanām volānveida ziedlapiņām un akcentētu koši dzeltenu ziedputekšņu centru. Bagātīgi ziedoša šķirne, kura veido vidēji augstus, kompaktus krūmus ar spoži zaļām lapām.  Ziediem piemīt patīkams, maigs aromāts. Goda raksts Nacionālajā izstādē 1995.gadā!
91 – CHOCOLATE SOLDIER – Auten – 1939-VE – 80-95 cm € 50,00 IZPĀRDOTS!
Sevišķi agrīna, hibrīdā šķirne ar anemones tipa, piesātinātu, ļoti tumšām sarkani brūnām (šokolādes krāsas) ziedlapiņām. Ziediem sevišķu efektu piedod spoži dzeltenās, nedaudz izpūrušās, staminodijas zieda centrā. Nepārspējams „Šokolādes zaldāts”!
110 – COLONEL OWEN COUSINS – Cousins – 1972-M – 70-75 cm € 60,00 
Bagātīgi ziedoša vidēji agrīna balto ziedu peonija ar izteiktiem bumbas tipa ziediem, sevišķi blīvu pildījumu. Plaukstot sākumā pumpuriem ir tikai nojaušama persiku rozā nokrāsa, kas vēlāk ziediem plaukstot izzūd un ziedi top mirdzoši balti. Lieliski grieztie ziedi. Īpaša, ļoti skaista! Pārāka par citām!
80 – COMMAND PERFORMANCE – Don Hollingswort – 1996-EM – 80-90 cm € 30,00 IZPĀRDOTS!
Ļoti lieli (līdz 18 cm), bumbas tipa, kardinālsarkanas krāsas ziedi. Ziedlapiņas iespaidīgi blīvi sakārtotas, skaisti krokotas ar nelieliem iešķēlumiem to galos. Vidēji vēlīna, enerģiski augoša šķirne. Lielie ziedi dažreiz prasa balstus. Patīkama, spēcīga smarža. Lielā čempione 1998. gadā! (Grand Champion in 1998)
42 – CORAL CHARM – Samuel Wissing – 1964-EM – 90-120 cm € 25,00
Ļoti ilgstoši ziedoša puspildīta hibrīdā šķirne ar pigmentētiem, izteikti koraļļu rozā pumpuriem, kuri atveroties dod patīkamas persiku oranžas krāsas ziedus. Laba, ātra audzēja resniem ziedkātiem, nesmaržīga, neveido sānu pumpurus. Daudzu godalgu ieguvēja: Izstāžu Lielā Čempione 2003. un 2006. gadā! (American Peony Society Best in Show – Grand Champion 2003 & 2006) Zelta medaļas ieguvēja 1986.gadā! (American Peony Society Gold Medal 1986) Ekskluzīvi, pasakaini grieztie ziedi!
43 – CORAL SUNSET – Samuel Wissing – 1965-E – 90-120 cm € 20,00
Ekskluzīva, puspildīta hibrīdā peoniju šķirne ar smaržīgiem, intensīvi apelsīnu oranžas krāsas ziediem un tumši dzeltenām putekšņlapām. Kad ziedi nobriest, to krāsa līdzinās krāšņam saulrietam dārzā. Enerģiska audzēja, spēcīgiem, resniem ziedkātiem un jauku aromātu. Šķirne neveido sānu pumpurus. Šķirne vairākkārt augstu novērtēta: Zelta medaļa 2003.gadā! (American Peony Society Gold Medal 2003), Godalga par piemērotību apstādījumiem 2009.gadā! (Award of Landscape Merit 2009)
44 – CORAL SUPREME – Wissing-Klehm – 1981-E – 90-110 cm € 20,00
Puspildīto ziedu šķirne ar krāšņiem lašrozā krāsas ziediem, dzelteniem putekšņiem un skaistiem koraļrozā pumpuriem. Ziedi unikālas, kausveida formas, nedaudz vairāk pildīti nekā citām šīs krāsas grupas ziedu šķirnēm. Vidēji agrīna, veselīga, enerģiski augoša šķirne bez sānu pumpuriem. Piemērota dažādien apstādījumiem!
45 – CYTHEREA – Saunders – 1953-E – 70-90 cm € 25,00
Brīnišķīgi, lašīgi rozā, puspildīti, kausveida ziedi, kas veido noslēgtu bumbu un kuri nedaudz atveras pie augstām temperatūrām. Smaržīga, ātra audzēja, spēcīgiem, stāviem ziedkātiem, bez sānu pumpuriem. Kompakta ziedēšana. Daudzas augstākās atzinības: Zelta medaļa 1980.gadā! (American Peony Society Gold Medal 1980) Vairāku izstāžu Lielā čempione! (American Peony Society Best in Show – Grand Champion 1970, 1976 & 1983) Godalga par piemērotību apstādījumiem 2009.gadā! (Award of Landscape Merit 2009) Ļoti ekskluzīva šķirne, absolūtā favorīte!
81 – DAUNTLESS – Glasscock – 1944-E – 75-85 cm € 15,00
Hibrīdā ziedu šķirne ar patiesi tumšas sarkankoka krāsas nepildītiem ziediem un kuplām, dzeltenīgi oranžas krāsas putekšnīcām zieda centrā. Stingri ziedkāti, lapas tumši zaļas, ziedi nedaudz smaržīgi. Klasiska apstādījumu un ziedu šķirne!
102 – DIANA PARKS – Bockstoce – 1942-E – 95-100 cm € 30,00
Acīs krītoša šķirne, kas izceļas ar savu lielisko ziedu tekstūru un ļoti pildītiem, bumbas formas, ugunīgi sarkaniem ziediem, kas saulē nezaudē savu krāsojumu. Daudzi šo šķirni dēvē par visiem labi zināmās šķirnes ‘Red Charm’ māsu. Patīkami smaržīga!
46 – EARLYBIRD – Auten – 1951-VE – 45-60 cm € 25,00
Sevišķi agri pavasarī ziedoša hibrīdā peoniju šķirne ar vienkāršiem, nepildītiem, piesātināti sarkaniem ziediem un spožu, ļoti kontrastējosu zeltainu centru. Kompakti zemi krūmi, ar smalku, šauru, dalītu lapojumu, ļoti piemērota akmensdārziem un dažādiem apstādījumiem. Dievišķīga!
47 – ETCHED SALMON – Cousins – Klehm – 1981-M – 85-90 cm € 45,00
Dubulti pildīti, rožu tipa ziedi ar glīti veidotām, simetriski izlocītām (kā iegravētām), tīri lašrozā krāsas ziedlapiņām un gaišākām koraļļu krāsas ziedlapiņu malām. Veselīga, ilgstoši ziedoša šķirne ar tumši zaļu lapotni, drukniem stublājiem, kuri neprasa balstus. Ekskluzīva, pievilcīga ziedu šķirne ar ļoti patīkamu smaržu. Šķirne daudzreiz godalgota: Zelta medaļa 2002.gadā! (American Peony Society Gold Medal 2002) Izstāžu Lielā čempione! (APS Grand Champion National Exhibtions 1990) Godalga par piemērotību apstādījumiem 2012.gadā!!! (Award of Landscape Merit 2012)
48 – HENRY BOCKSTOCE – Bockstoce – 1955-EM – 80-105 cm € 25,00
Iespaidīga pildīto ziedu peoniju šķirne ar milzīgi lieliem, tumšas kardinālsarkanas krāsas ziediem. Lai gan ziedkāti ir vareni resni, tomēr lielie, smagie ziedi nereti prasa balstus. Šķirnei nav sānu pumpuru, tai piemīt patīkams aromāts. Pašlaik viena no labākajām pildītajām, tumši sarkano griezto ziedu šķirnēm. Apbrīnojami pievilcīgas formas un krāsas šķirne!
49 – JOKER – Bockstoce, Landis, Allan Rogers – 2004-E – 80-90 cm € 32,00
Agrīna šķirne ar ļoti patīkamu ziedu krāsu salikumu. Uzziedot ziedi ir pildīti, tumši rozā krāsā ar gaišāku zieda centru. Vēlāk ziedlapiņas kļūst gandrīz baltas, rozā paliek vien ziedu apmalītes. Ziedkāti stingri ar vairākiem sānu pumpuriem katrā. Universāla!
82 – LAVON – Don Hollingsworth – 1993-ML – 90-95 cm € 25,00
Viena no jaukākajām, izsmalcinātākām un populārākajām šī autora divtoņu šķirnēm, kas uzreiz tika pamanīta un ieguva lielu popularitāti. Ļoti lieli un ļoti pildīti, dubulti veidoti ziedi ar silti rozā ziedlapiņām, dzeltenu vidus joslu, ko veido dzeltenās staminodiju apkakles. Ziedi nedaudz paceļas virs krūma un tiem dažreiz nepieciešami balsti. Lieliski, smaržīgi grieztie ziedi. Šķirne saņēmusi vairākas godalgas! (APS 1998 exhibition, Seedling Award of Merit 1992) Lielā Čempione 2018.gadā!!! (APS Grand Champion 2018)
50 – LEMON CHIFFON – Reath – 1981-EM – 70-90 cm € 50,00
Neparastas, pārsteidzošas krāsas pildīto ziedu peonija. Tai raksturīgā spilgti zaļā lapotne, kurš noder kā perfekts fons lielajiem, teicamas substances, dubulti pildītajiem, citronu dzeltenās krāsas ziediem. Ziedi atveras pakāpeniski, kas ziedēšanu padara vēl ilgstošāku. Resni, noturīgi ziedkāti. Viena no visagrākajām pildīto ziedu šķirnēm! Lielās čempiones tituls 2000.gada izstādē!(Grand Champion APS 2000)
131 – LITTLE RED GEM- David Reath – 1988-E – 50-60 cm € 60,00
Viena no visagrīnākajām nepildīto ziedu peoniju šķirnēm! Zied gandrīz vienā laikā ar šķirnēm ‘Early Bird’ un ‘Peonija tenufolia’, veidojot skaistus, noapaļotas formas, zema auguma peoniju krūmus ar slaidiem, stingriem ziedkātiem. Ziedi smalki, koši sarkani, lapotne smalka, filigrāni šķelta. Zied līdz 3 nedēļas ilgi. Šķirne sevišķi piemērota visa veida akmensdārziem. Godalgota par piemērotību ainavām! (Award of Landscape Merit 2010)
51 – LOIS’ CHOICE – Cris Laning – 1993-EM – 70-80 cm € 120,00
Rozā, spilgti dzeltena, maiga persiku rozā krāsa. Tā ir pirmā tādas ziedu krāsu kombinācijas šķirne ar divkrāsainiem vai pat trīskrāsainiem ziediem, kur krāsas savstarpēji mijās: viena trešdaļa rozā, tad viena trešdaļa spilgti dzeltena un trešā trešdaļa silti persiku rozā krāsā. Ziediem piemīt acīm tīkams spīdums, bagātīgs pildījums un iespaidīgs lielums (līdz 18cm). Pumpuru stadijā ziedi vairāk atgādina rozes pumpurus, ne peonijas, bet tad plaukstot sākas īsta krāsu burvju spēle. Ļoti glīti sakārtotas ziedlapiņas lēnām raisās vaļā un sāk pakāpeniski iekrāsoties kā pati vasara un padara ziedus aizvien gleznainākus. Spēcīgi, dekoratīvi, ļoti kompakti krūmi, kuriem balsti nav nepieciešami. Zelta medaļa 2017.gadā!!! (APS Gold Medal 2017) Gada peonija 2018!!! (Peony of the year 2018) Neredzēta, īpaši unikālas ziedu krāsas šķirne!
86 – LORELEI – Hollingsworth – 1996-EM – 70-80 cm € 50,00
Viena no unikālākajām peoniju šķirnēm ar vidēji lieliem, elegantiem, bumbas veida aprikožu oranžas krāsas ziediem, spožu avokado zaļas krāsas lapotni, lielisku ziedkātu izturību. Ziedi skaisti paceļas virs bagātīgās, zaļās lapotnes. Dārzu sertifikāts piešķirts jau 1991.gadā, piecus gadus pirms oficiālas šķirnes reģistrācijas! (APS Seedling Certificate of Merit & Best Landscaper Peony) Ļoti patīkams, salds, pikants aromāts!
135 – LOVELY ROSE – Sounders – 1942-M – 80-85 cm € 70,00 JAUNUMS!
Sevišķi eleganta, spilgta,  jauka  šķirne ar siltos karmīnrozā toņos iekrāsotām, daļēji dubulti sakārtotām, lieliskām, stāvām zielapiņām. Vidēja auguma šķirne spēcīgiem, stāviem  ziedkātiem. Ziedam novecojot tas var izbalēt līdz gaišam persiku tonim. Šķirne patiesi izstaro eleganci!
52 – MACKINAC GRAND – David L. Reath – 1992-EM – 80-90 cm € 35,00
Vidēji agri ziedoša, lielu ziedu peoniju šķirne ar vairākos slāņos sakārtotām ziedlapiņām izteiktā spilgti sarkanā krāsā ar izteiktu zīda spīdumu, spoži dzeltenām putekšņlapām zieda centrā. Smaržīga. Sevišķi augstu novērtēta pēdējos gados: Godalga par piemērotību apstādījumiem 2012.gadā!! (Award of Landscape Merit 2012) Zelta medaļa 2013.gadā!!! (American Peony Society Gold Medal 2013)
53 – MANY HAPPY RETURNS – Hollingsworth – 1986 – EM – 80-90 cm € 25,00
Šī peoniju šķirne iegūta no trīs dažādu sugu vecākiem, tā saucamais “triple hibrīds”. Pildītā anemones tipa peonija ar viļņotām ziedlapiņām, spilgtiem, piesātinātas sarkanas krāsas ziediem, kas krāsu nemaina līdz pat ziedēšanas beigām. Vidēja auguma, bagātīgi ziedoša, teicami augoša šķirne, spēcīgiem stublājiem. Grieztie ziedi, novietoti vēsā telpā var uzglabāties līdz pat vienai nedēļai. Zelta medaļa 2007.gadā! (American Peony Society Gold Medal 2007) Godalga par piemērotību apstādījumiem 2009.gadā! (Award of Landscape Merit 2009)
103 – MERRY MAYSHINE – Saunders/ Smetana – 1994-E – 60-75 cm € 27,00 
Ļoti agrīna, izturīga nepildīto ziedu šķirne ar koši sārtiem ziediem un kontrastējošu, koši dzeltenu zieda centru. Ziedkāti stāvi, taisni, ļoti izturīgi. Starp šīs šķirnes dekoratīvajām īpašībām var minēt arī papardei līdzīgās zaļās lapas, kas teicami harmonē ar koši sarkanajiem ziediem. Godalga par piemērotību apstādījumiem 2009.gadā! (Award of Landscape Merit 2009) Šķirne ar raksturu!
54 – MY LOVE – Don Hollinsworth – 1992-E – 80-95 cm € 35,00
Hibrīdā, pildīto ziedu peonija ar noapaļotām ziedlapiņām un perlamutra baltiem ziediem, kas vēlāk top pilnīgi balti. Šķirne bagātīgi ziedoša ar mazliet smaržīgiem ziediem. Īpaši ātraudzīga, veido spēcīgus krūmus, resniem dzinumiem, teicami zied pat jaunie stādījumi. Viena no visizturīgākajām šķirnēm nelabvēlīgos laika apstākļos. Sevišķi piemērota apstādījumiem un ziedu griešanai. Neatvairāma pievilcība!
55 – OLD FAITHFUL – Glasscock – 1964 – EM – 80-90 cm € 40,00
Vareni lieli, tumšas velvetsarkanas krāsas, perfektas, noapaļotas formas, pildīti ziedi, sevišķi biezām ziedlapiņām. Veselīga audzēja, stingriem ziedkātiem, tumši zaļu lapotni. Teicami grieztie ziedi. Šķirnei ir vairāki apbalvojumi: Zelta medaļa 1997.gadā! (American Peony Society Gold Medal 1997) Godalga par piemērotību ainavu izveidē 2009.gadā! (Award of Landscape Merit 2009)
56 – PAGEANT – Saunders – 1941-E – 90-120 cm € 15,00
Šī šķirne ir „tripple hibrīds”, kas iegūta no vairākiem savvaļas sugu vecākiem sakrustojot albiflora, officinalis, macrophylla. Sevišķi agrīna, gigantiska auguma šķirne ar vienkāršiem, nepildītiem, skaisti noapaļotiem, iespaidīga izmēra ziediem (līdz 18 cm). Violetas nokrāsas gaiši ceriņrozā krāsas ziedi, garām (līdz 10cm), dzeltenām putekšņlapām ap lielo zieda centru, piešķir šķirnei spilgtu, jauku krāsu kontrastu. Pievilcīga!
57 – PAULA FAY – Orville W. Fay – 1968-E – 75-90 cm € 15,00
Daļēji pildīti, spīdīgi, tīras rozā krāsas ziedi (gandrīz arbūza mīkstuma krāsā), kas vēsākās vasarās vai aukstākās klimata zonās var būt arī gaiši sarkanā krāsā. Ziedlapiņas viļņotas, sakārtotas vairākos slāņos, zieda centrā zeltainas krāsas putekšņlapas. Šķirnei tumši zaļa lapotne, spēcīgi dzinumi, kuriem balsti nav nepieciešami, ziedi bez smaržas. Laba griezto ziedu šķirne. Zelta medaļas ieguvēja 1988. gadā! (American Peony Society Gold Medal 1988) Lieliska krāsu akcents jebkurā dārzā!!
58 – PINK HAWAIIAN CORAL – Klehm – 1981-EM – 85-95 cm € 18,00
Rožu formas ziedi ar skaisti izlocītām, viļņotām ziedlapiņām, košā koraļļu rifu rozā tonī ar smalkām, jaukām dzeltenām putekšņlapām zieda centrā. Vēlāk ziedi kļūst gaišāki un paliek maigi krēmīgi rozā krāsā. Ātri augoša, smaržīga šķirne ar daudziem resniem stublājiem. Kaut arī ziedi ir lieli, balsti tiem nav nepieciešami. Zelta medaļas ieguvēja 2000.gadā! (American Peony Society Gold Medal 2000) Godalga par šķirnes piemērotību apstādījumiem 2009.gadā!! (Award of Landscape Merit 2009) Vispāratzīta, lieliska dārza puķe, teicama griezto ziedu šķirne!
59 – PINK VANGUARD – Seidl/Hollingsworth – 2005-E – 75-85 cm € 35,00
Lieli, kausveida formas, nepildīti ziedi, vidēji piesātinātā, rozā krāsā, vairākos slāņos sakārtotām, platām, noapaļotām ziedlapiņām, dzelteniem putekšņiem. Noziedot tie ir ar sarkaniem krāsu akcentiem tuvāk zieda centram. Ziedi ļoti izizturīgi pret zemām gaisa temperatūrām. Šķirne sparīga audzēja, stāviem, noturīgiem dzinumiem, tumši zilgani zaļā krāsā. Daudzie sānu pumpuri jūtami pagarina ziedēšanas laiku. Atzīta kā labākā rozā krāsas ziedu šķirne apstādījumiem!
104 – QUITZIN – Prof. Harald Fawkner – 2001-L – 80-100 cm € 100,00 
Šī ir jaunas paaudzes ļoti perspektīva hibrīdā šķirne ar skaistiem, milzīgu izmēru, bumbas formas ziediem. Zieda centrā ir daudzas ziedlapiņas divās dzeltenās nokrāsās, bet zieda pamatnē tās ir zaļganā persiku nokrāsā. Ziedēšanas sākumā ziedi ir zaļgandzelteni un pēc formas līdzinās lodei vai bumbai. Stingri, noturīgi ziedkāti, ziediem patīkams aromāts. Lielisks Zviedrijas selekcionāra sasniegums!
123 – RASPBERRY CHARM – Samuel Wissing – 1985-EM – 100-110 cm € 45,00 JAUNUMS!
Daļēji pildīti ziedi garos ziedkātos ar ļoti jauku, tīru aveņu sarkani rozā nokrāsu, izteiksmīgiem zeltaini dzelteniem putekšņiem ziedu centros. Ilgstoši ziedoša šķirne, kas zied līdz pat 4 nedēļas ilgi. Patiess krāsu valdzinājums!
60 – RED CHARM – Glasscock – 1944-E – 80-90 cm € 25,00
Agrīna, hibrīdā, anemones tipa peonija, kas veido milzīgas, pildītas ziedu bumbas. Sevišķi lieli, perfekti veidoti ziedi intensīvā, tumši sarkanā krāsā ar lielām, skaitām, spīdīgām, kā vaskotām ziedlapiņām. Ziedi spēcīgos, resnos ziedkātos ar vāju aromātu, bez sānu pumpuriem. Šī šķirne ir kā standarts (atskaites punkts) pārējām šāda tipa un krāsas šķirnēm. Zelta medaļa 1956.gadā! (American Peony Society Gold Medal 1956) Vairāku izstāžu Lielā čempione! 1951. un 1965.gadā! (APS Grand Champion National Exhibitions 1951 & 1965) Plaši atzīta kā nr.1 peonija visā pasaulē!
137 – RED GRACE – Klehm – 1980-E – 80-85 cm       € 35,00 JAUNUMS!
Izcila, ļoti agrīna tumši sarkano, pildīto ziedu šķirne ar milzīgi lieliem, apaļiem, bumbas tipa ziediem. Manuprāt, šī šķirne ziedu lieluma ziņā ir nepārspējama starp visām hibrīdajām šķirnēm. Ziedu krāsas ziņā līdzīga šķirnei ‘Red Charm’, bet ar vēl ciešāk sablīvētām ziedlapiņām. Neparastos, gigantiskos lodveida ziedus labi notur masīvie ziedkāti. Ļoti ekskluzīva šķirne!
61 – SALMON DREAM – D.L. Reath – 1979-EM – 70-90 cm € 35,00
Hibrīdās grupas šķirne ar sekliem, puspildītiem, ļoti dzidras krāsas, gaiši lašu rozā ziediem. Klasiska ziedu forma, iespaidīgs ziedu lielums, skaisti viļņotas ziedlapiņas. Uzticama ziedu šķirne ar tumši zaļu lapotni, spēcīgiem, kompaktiem krūmiem, spīdīgām lapām. Šķirne sevišķi izturīga pret sausumu. Zelta medaļas ieguvēja 2008.gadā! (2008 APS Gold Medal Award) Godalga par piemērotību apstādījumiem 2009.gadā! (2009 Award of Landscape Merit) Gada labākā peonija 2009.gadā!! (Peony of the Year 2009) Ļoti lieliska šķirne! Dažādu ainavu veidošanas dārgakmens!
62 – SCARLET O’HARA – Falk-Glasscock – 1956-E – 90-105 cm € 20,00
Agrīna, vienkāršo, nepildīto ziedu šķirne ar lieliem, kausveida, spilgti sarkaniem ziediem un kontrastējošām, koši dzeltenām putekšņlapām. Īsta sarkanā magone ar spīdīgām, zīdainām ziedlapiņām, kas saulē maina krāsu no ķiršsarkanas uz rozā. Viegli audzējama šķirne, spēcīgiem stublājiem, lieliem pumpuriem, vieglu smaržu. Godalga 2009.gadā par piemērotību apstādījumiem! (American Peony Society 2009 Award of Landscape Merit)
105 – SUMMER GLOW – Don Hollingsworth – 1992-M – 85-100 cm € 115,00 
Milzīgi lieli, izsmalcinātas formas, dubulti pildīti ziedi ar unikālu, izsmalcinātu pasteļtoņu krāsu salikumu, kur rožainā persiku nokrāsa ziedēšanas laikā pakāpeniski pāriet krēmīgi dzeltenā. Ziediem piemīt īpašs mirdzums, kas piesaista uzmanību jau no tālienes. Spēcīgi ziedkāti, tumši zaļas lapas. Pavairojas lēnāk nekā citas šķirnes. Unikāla, elpu aizraujoša šķirne! Vairāku nacionālo izstāžu uzvarētāja!
92 – SUNNY GIRL – Chris Laning – 1985-E – 80-95 cm € 45,00
Ļoti agrīna šķirne dubulti pildītiem ziediem patīkamā, gaišā krēmīgi dzeltenā krāsā. Zieda pamatnē kontrastējoši sarkanīgi violeti uzplaiksnījumi. Ziedneši gari, stāvi, tumši zaļa lapotne. Ziedi ļoti lieli, smagnēji tāpēc dažreiz ziediem nepieciešami balsti. Nedaudz smaržīga. Ražo ziedputekšņus, ierieš sēklas. Šķirne pasaulē ir augstu novērtēta. Patiesa „Saules meitene”!
138 – VANILLA  SCHNAPPS – Seidl/Bremer – 2013-EM – 80-90 cm € 120,00 JAUNUMS!
Ļoti agrīna līdz vidēji agrīna šķirne ar daļēji vai dubulti pildītiem ziediem patīkamā  citrondzeltenā līdz gaišā krēmīgi dzeltenā krāsā. Pirmajā audzēšanas gadā ziedu pildījums gan nebūs tik izteikts, bet peoniju krūmam nobriestot tas izpaudīsies daudz pārliecinošāk. Teicami augoša šķirne ar skaistu, tumši zaļu lapotni un spēcīgiem ziedkātiem. Ziediem piemīt ļoti patīkams, salds aromāts!

PEONIJA intersectional/itoh hybrid

87 – BALLARENA DE SAVAL – Tolomeo – 2001-M – 80-90 cm € 40,00
Delikātas formas, maigi lavandas zilas krāsas ziedi ar dubulti sakārtotām, skaisti viļņotām ziedlapiņām, tumšākiem bordo krāsas uzplaiksnījumiem visapkārt zieda centram. Vidēja auguma šķirne noturīgiem ziedkātiem, izcili skaistu zaļu lapotni. Šķirne nosaukta par godu autores mātes piemiņai. Pasaka, ne šķirne!
63 – BARTZELLA – Roger Anderson – 1986-M – 80-120 cm € 30,00
Viena no populārākajām un visvairāk godalgotajām, bagātīgi ziedošajām intersekcijas hibrīdu peoniju šķirnēm ar daļēji pildītiem ziediem, dubulti sakārtotām, pievilcīgi viļņotām, citronu dzeltenām ziedlapiņām. Ziedu lielums ir iespaidīgs 15-20 cm (pat līdz 25 cm) diametrā, ap zieda centru ziedlapiņām nelielas sarkanas liesmiņas. Sānu pumpuri šķirnei dod papildus ilgāku ziedēšanu, pat līdz 3-4 nedēļām. Ražīga, spēcīga auguma peonija ar tumši zaļu lapotni, gariem, simetriski izvietotiem dzinumiem, kuriem balsti nav nepieciešami. Šķirnei izteikts patīkams citronu aromāts. Trīsgadīgi krūmi dod līdz pat 60 ziedu no viena krūma. Eleganta dārzu un griezto ziedu karaliene! Zelta medaļas ieguvēja 2006.gadā! (American Peony Society Gold Medal 2006) Izstāžu Lielā čempione 2002.gadā! (APS Grand Champion National Exhibtions 2002) Godalga par piemērotību apstādījumiem 2009.gadā!! (Award of Landscape Merit 2009)
64 – BORDER CHARM – Hollingswort – 1984-ML – 50-60 cm € 25,00
Labākā apstādījumu šķirne ar vidēji liela izmēra, kokveida peonijas tipa ziediem. Vienkāršas formas ziedi ar viļņotām, dzeltenas krāsas ziedlapiņām un gaišākām to malām, plašām dūmakainām sarkanām liesmām tuvāk zieda centram. Krūmi enerģiski augoši, veidojot druknu, plašu, zemu krūmu ar lielām, tumši zaļām lapām, kas savu zaļumu saglabā pat līdz pirmajām lielajām salnām. Krūmiem izskatīga, pārsteidzoši horizontāla stāja. Šķirne lieliski izskatās akmensdārzos, kad ziedkāti pārklāj akmeņus, un krūmi ir platāki nekā augstāki, izskatās it kā tie atrastos guļus stāvoklī. Krūmi augstumā ir 50 cm, bet platumā plešas 130-150 cm.
65 – CALLIE’S MEMORY – Anderson – 1999-M – 70-90 cm € 35,00
Krēmīgi, aprikožu dzeltenas krāsas, puspildīti, rozes formas ziedi ar labi saskatāmu sarkanbrūnu liesmojumu tuvāk zieda centram. Šķirnei raksturīga ilgstoša ziedēšana, jo pumpuri pakāpeniski un lēnām atveras. Uz katra stublāja veidojas 1-2 ziedneši. Viegla, tīkama smarža. Veselīgs audzējs ar zaļu lapotni. Šķirne iegūta krustojot lakstveida un kokveida peoniju. Viena no kvalitatīvākajām intersekciju grupas šķirnēm!
66 – CANARY BRILLIANTS – unknown (Japan) – 1999-EM – 70-80 cm € 35,00
Ekskluzīva itoh grupas šķirne ar skaistu formu un tekstūru, puspildītiem, krēmīgi citrondzelteniem ziediem un aprikožu rozā tonējumu, sarkanām liesmu mēlēm apkārt zieda centram. Šķirne neveido sānu pumpurus, pamatdzinumiem ziedi vērsti augšup. Vienā krūmā var būt dažādas krāsu intensitātes ziedi. Ziedēšanas gaitā ziedi kļūst aizvien vairāk pildīti. Ideāla, apaļa krūma forma, tumši zaļa lapotne, jauks aromāts, teicamas augšanas potences. Godalga par piemērotību apstādījumiem 2010.gadā! (Award of Landscape Merit 2010) Īsta trofeja jebkuram dārzam!
111 – CHIEF BLACK HAWK – Anderson – 2008-M – 70-80 cm € 220,00 JAUNUMS!
Jauna, ļoti dekoratīva šķirne ar ļoti lieliem, uzkrītoši tumši sarkanas krāsas ziediem, acīm tīkamām samtainām (zīdainām) ziedlapiņām. Veido simetriskus krūmus ar izcili skaistu, veselīgu, tumši zaļu lapotni. Lielie ziedi veiksmīgi spēj nosegt visu krūmu. Šķirne nosaukta ievērojama indiāņu cilts vadoņa vārdā „Melnais Vanags”. Bagātīgs, patīkams aromāts! Jebkura dārza favorīte!
93 – COPPER KETTLE – Anderson – 1999-EM – 70-90 cm € 105,00 
Iespaidīga krāsojuma, puspildīto ziedu šķirne ar vara sarkani oranžiem ziediem. Patiesībā ziedi ir trīskrāsaini ar sarkanu, dzeltenu un vara oranžas krāsas miksējumu. No tālienes ziedi izskatās tīri vara oranži. Zieda centrs saglabā savu vara nokrāsu līdz ziedēšanas beigām, bet ziedlapiņas top nedaudz gaišākas. Ziedi paceļas virs lapotnes stingros, robustos ziedkātos. Šķirnei ir līdzība ar jau pazīstamajām šajā krāsu gammā esošajām ‘Julia Rose’, ‘Hillary’, ‘Old Rose Dandy’. Ekskluzīva trofeja!
67 – CORA LOUISE – Roger Anderson – 1986-M – 70-90 cm € 35,00
Izcili skaista puspildītā intersekcijas hibrīdā peoniju šķirne ar plakanas formas, krēmīgi baltiem, ciklamenziedu formas ziediem un purpura sarkanām ziedlapiņu pamatnēm, visapkārt zieda centram. Šķirne bagātīgi ziedoša ik gadu. Tumši zaļā lapotne saglabājas līdz pat vēlam rudenim. Ražens augums, spēcīgi stublāji, neuzkrītošs, ļoti patīkams ziedu aromāts. Ļoti pārsteidzošs un pievilcīgs krāsu efekts!
94 – COURT JESTER – Roger F. Anderson – 1999-M – 70-80 cm € 40,00 
Šķirne veido vienkāršus, ne pārāk lielus, bet ne mazāk skaistus ziedus. Atveroties tie ir tīrā persiku krāsā ar izteiksmīgām sarkanbrūnām liesmām pie zieda pamatnes, izteiksmīgām zeltaini dzeltenām putekšņlapām. Vēlāk ziedi maina krāsu līdz kļūst gaiši dzelteni, saglabājot gan formu gan sarkanās liesmas zieda pamatnē. Šķirne veido skaistus, sfēriskas formas krūmus. Ziedneši ir ar sānu pumpuriem, kas jūtami pagarina kopējo ziedēšanas laiku. Tulkojumā varētu nozīmēt „Galma āksts”! Glīta, pievilcīga, atšķirīga no citām!
112 – FIRST ARRIVAL – Roger F. Anderson – 1986-M – 65-75 cm € 60,00 
Patīkami smaržīga šķirne ar ļoti lieliem (15-20cm), skaisti veidotiem, daļēji pildītiem ziediem, patīkamā lavandas rozā krāsā. Ziedēšanas gaitā ziedlapiņas kļūst gaišāki rozā, pie zieda pamatnes tās top vēl tumšākā lavandas nokrāsā. Sevišķi noturīgie ziedkāti spēj veiksmīgi pretoties nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Šķirne veido kompaktus krūmus ar blīvu lapotni. Iecienīta, ļoti ekskluzīva šķirne!
68 – GARDEN TREASURE – Hollingsworth – 1984-LM – 60-75 cm € 35,00
Ļoti bagātīgi ziedoša šķirne ar zeltaini dzelteniem ziediem un sarkanīgi oranžām ziedlapiņām tuvāk zieda centram. Ziedu pildījums ļoti iespaidīgs, lieliem ziediem ir no 20 līdz pat 50 noapaļotas un skaisti viļņotas ziedlapiņas! Smaržīga, laba audzēja ar vairākiem sānu pumpuriem uz katra ziedkāta, kas nodrošina ilgstošu ziedēšanu (4-6 nedēļas). Teicama arī kā griezto ziedu šķirne. Pagaidām visvairāk apbalvojumu ieguvusī intersekciju grupas peoniju šķirne! Zelta medaļas ieguvēja 1996.gadā! (American Peony society Gold Medal 1996) Lielā izstāžu čempione 2001., 2004., 2005. un 2007.gadā! ( Best in Show – Grand Champion 2001,2004 & 2005,2007) Godalga par piemērotība ainavām 2009.gadā ( Award of Landscape Merit 2009)
69 – HILLARY – Roger F. Anderson – 1999-LM – 60-80 cm € 40,00
Pievilcīga, smaržīga peoniju šķirne ar puspildītiem tumši rozā ziediem, kas vēlāk zieda augšējā daļā pakāpeniski maina krāsu uz krēmīgu aprikožu rozā, bet ziedu apakšējā daļa saglabā sarkani rozā toni. Vienā krūmā ziedi dažādās ziedēšanas stadijās var būt atšķirīgās krāsās, kas rada sevišķi iespaidīgu efektu. Īsts hameleons! Ilgstoši ziedoši, enerģiski augoši, graciozi krūmi ar tumši zaļu lapotni. Ainavu balva 2009.gadā! (Award of Landscape Merit 2009)
106 – JOANNA MARLENE – Roger F. Anderson – 1999-LM – 70-80 cm € 75,00 
Pasakaini pievilcīga, intriģējoša šķirne ar ļoti savdabīgu ziedu krāsojumu. Puspildītie ziedi sastāv no vairākos slāņos sakārtotām ziedlapiņām, kur apakšējās ziedlapiņas ir lavandas sārtas, tad tuvāk zieda centram tās pāriet persiku rozā nokrāsā līdz pašā zieda centrā krāsojums pārtop zeltaini dzeltens. Ziedēšanas gaitā ziedu krāsojums nemitīgi mainās un top aizvien maigāks. Šķirne veido kompaktus krūmus ar sulīgu, tumši zaļa lapotni. Perfekta, apburoša šķirne!
95 – LOLLIPOP – Roger F. Anderson – 1999-LM – 80-95 cm € 55,00
Līdz šim neredzēta, ekstravaganta puspildīto vai daļēji pildīto ziedu šķirne ar dzeltenas krāsas ziediem, izteiksmīgām, neregulārām, aveņu sarkanas krāsas svītrām ikkatrā ziedlapiņā. Katrs zieds ir savādāk intensīvi iekrāsots. Krūmā nav divu vienādi iekrāsotu ziedu, ar ko arī šī šķirne ir tik ļoti atšķirīga no citām. Sevišķi izturīga, labi augoša. Ziediem maigs aromāts. Eksotiska un intriģējoša!
113 – LOVE AFFAIR – Hollingsworth – 2005-M – 70-85 cm € 95,00 
Labākā intersekcijas baltziedu šķirne ar ļoti lieliem (līdz 15 cm), daļēji pildītiem ziediem. Ziedlapiņas izkārtotas simetriski vairākos slāņos, zieda vidusdaļā tās ir vairāk sabiezinātas, kas rada pildīta zieda iespaidu. Dzeltenās putekšņlapas šai šķirnei piedod vēl papildus šarmu. Intersekciju grupā baltziedu šķirnes ir liels retums. Pēc ziedu formas tā atgādina pasaulslaveno šķirni ‘Miss America’. Maigs, salds aromāts! Patiesa “Mīlas dēka”!
114 – MAGICAL MYSTERY TOUR – Donald Smith – 2002-M – 70-80 cm € 72,00 
Krāšņa šķirne ar iespaidīga lieluma (līdz 17 cm) perfekti veidotiem, rožu formas ziediem, vairākos slāņos sakārtotām (sabiezinātām) koraļļu rozā, samtainām ziedlapiņām. Ziedēšanas gaitā ziedlapiņas top krēmīgi baltas ar skaistu lavandas sārtumu tuvāk zieda centram. Abas krāsu fāzes ir satriecoši skaistas. Spēcīga audzēja ar izcilu ziedkātu noturību. Šķirnei maigs, patīkams aromāts!
70 – OLD ROSE DANDY – Laning – 1993-ML – 90-100 cm € 20,00
Ļoti neparastas krāsas ziedu šķirne ar zvaigznes ziedu formu. Ziedlapiņas izkārtotas dubulti, dzeltenīgi bēšīgā krāsā. Tās ar katru ziedēšanas dienu kļūst aizvien tumšākas, līdz iegūst ķieģeļu sarkanu nokrāsu ar purpura pigmentiem pie zieda pamatnes. Ļoti harmoniska ziedu krāsa. Ziedi lieli, smagnēji, ieskauti tumši zaļā lapotnē. Veselīga, ļoti ziedelīga šķirne, veido noapaļotus, kompaktus krūmus. Šķirne ir saņēmusi lielu atsaucību izstādēs. Godalgota 1993. gadā! (Award of Merit 1993).
71 – PASTEL SPLENDOR – Anderson/Seidl – 1996-M – 70-90 cm € 27,00
Interesanta itoh hibrīdā peoniju šķirne ar vienkāršiem kausveida ziediem, mainīgu, sarežģīti aprakstāmu, mainīgu pasteļtoņu krāsu modeli. Ziedu krāsas diapazons no krēmīgi dzeltenas, persiku rozā līdz tīri rozā. Ziedi viļņotām ziedlapiņām un tumši sarkanas krāsas traipu pie zieda centra. Šķirne laba audzēja, stabiliem noturīgiem ziedkātiem. Iespaidīgs krāsu kontrasts starp tumšo centru un gaiši dzelteno ziedlapu malās!
72 – PRAIRIE CHARM – Hollingsworth – 1992-ML – 80-90 cm € 20,00
Puspildīto gaiši citronu dzelteno ziedu hibrīdā peoniju šķirne ar ļoti kontrastējošu, nedaudz izplūstošu, tumši sarkanas krāsas liesmojumu apkārt krēmīgi zaļajam zieda centram (viducim). Vidēji lielam ziedam ir 20 līdz 30 ziedlapiņas ar nedaudz robotiem ziedlapiņu galiem. Bagātīgi ziedoša šķirne ar teicamu ziedkātu noturību. Šķirne veido kompaktus, stāvus cerus ar gaiši zaļu lapotni. Godalga par piemērotību apstādījumiem 2009.gadā! (Award of Landscape Merit 2009) Neparastā ziedu forma un krāsu kombinācija šo šķirni padara par īstu favorīti starp citām līdzīgām šķirnēm!
124 – ROSY PROSPECTS – Roger Anderson – 2008-M – 80-90 cm € 90,00 JAUNUMS!
Šķirne pašlaik nav pieejama!
Šķirnes agrākais nosaukums bija ‘Raggady Ann’, bet 2013.gadā šo šķirni pārdēvēja un tā ieguva patreizējo nosaukumu. Ārējās ziedlapiņas baltas, neregulāras, viegli kruzuļainas. Iekšējās nedaudz īsākas ar dziļiem šķēlumiem maigi rozā krāsā, daudz tumšākām bordo krāsas ziedlapiņu pamatnēm. Spēcīgie ziedkāti ziedus paceļ virs tumši zaļās, smailās lapotnes.
107 – SCARLET HEAVEN – Anderson – 1999-M – 80-90 cm € 40,00 
Viena no nedaudzajām sarkanas ziedu krāsas peonijām šajā grupā ar izcilu ziedu formu. Lieli, mirdzoši, spilgti sarkani ziedi ar zeltītas krāsas putekšņiem zieda centrā, kas teicami kontrastē ar samtainajām ziedlapiņām. Ilgstoši, bagātīgi ziedoša šķirne stingriem ziednešiem un nevainojamu stāju. Ziedi graciozi paceļas virs tumši zaļās lapotnes. Smaržīga! Nav līdzīgas! Tauriņu paradīze!
115 – SEQUESTERED SUNSHINE – Anderson – 1999-M – 75-85 cm € 67,00 
Ļoti skaista puspildīto ziedu šķirne ar spilgti dzelteniem ziediem un sarkaniem ziedlapiņu ieslēgumiem ap zieda centru un dzeltenu putekšņu gredzenu. Spilgtākā no visām līdz šim zināmajām dzeltenziedu šķirnēm. Ziedi izvietoti uz gariem ziedkātiem un paceļas virs tumši zaļās lapotnes. Izcili grieztie ziedi. Unikāla!
73 – SHINING LIGHT – Unknown (Japan) 1980-EM – 70-90 cm € 20,00
Maz izplatīta, valdzinoša šķirne ar puspildītiem, spilgti dzelteniem ziediem, rūsgani sarkanu zieda vidusdaļu pie pamatnes. Ar katru ziedēšanas dienu, ziedi top aizvien vairāk pildīti. Ideāli apaļas formas krūmi, sānu pumpurus neveido, lapu zaļums saglabājas līdz pat vēlam rudenim. Šķirnei tīkams aromāts. Šķirne vēl nav oficiāli reģistrēta. ‘Shining Light’ ir īsta trofeja dārzā!
116 – SONOMA AMETHYST – Tolomeo – 2001-M – 65-75 cm € 55,00 
Skaista, vidēji liela auguma šķirne ar vidēji blīvi pildītiem ziediem, brīnišķīgi viļņotām, vairākos slāņos sakārtotām lavandas zilas krāsas ziedlapiņām ar pavisam neuzkrītošu sarkanīgu dzīslojumu. Ziedi izvietoti stingros ziedkātos, kas paceļas virs tumši zaļās lapotnes. Lapām vaskots spīdums. Daudzie sānu pumpuri jūtami paildzina kopējo ziedēšanas laiku. Īsts dārgakmens!
117 – SONOMA APRICOT – Tolomeo – 1999-M – 85-95 cm € 45,00
Ļoti pievilcīga šķirne ar puspildītiem ziediem, patīkami siltiem krāsu toņiem, izcili skaistu, zaļu lapotni. Uzziedot ziedlapiņas ir pievilcīgā aprikožu rozā krāsā, tad ziediem nobriestot krāsojums pakāpeniski top krēmīgi dzeltens. Ziediem atveroties to centrā atklājas spilgti sarkans liesmojums pie zieda pamatnes, tas šķirnei piedod īpašu šarmu. Nedaudz smaržīga. Pievilcīga, uzticama šķirne!
118 – SONOMA WELCOME – Tolomeo – 1999-M – 85-95 cm € 45,00 
Ne pārāk liela auguma apburoša šķirne ar atbilstoša lieluma ziediem. Šajos ziedos var saskatīt gan persiku un aprikožu krāsojumu ziedpumpuriem atveroties, gan saullēkta krāsu spožumu, ziediem nobriestot. Ziedēšanas gaitā ziedu krāsojums top priecīgi dzeltens ar neuzkrītošām sarkanām liesmiņām zieda pamatnē. Bagātīgi ziedoša, brīnumjauka šķirne!
119 – UNIQUE – Anderson – 1999-M – 80-90 cm € 60,00 JAUNUMS!
Vidēji agrīna, ļoti enerģiski augoša šķirne ar īsos ziedkātos atsevišķi izvietotiem sarkaniem ziediem, dzeltenu putekšņu gredzenu zieda centrā. Šī šķirne ir ar daudz smalkāku lapotni kā pārējām intersekcijas grupas šķirnēm. Smaržīga!
120 – WATERMELON WINE – Anderson – 1999-M – 85-90 cm € 75,00 JAUNUMS!
Neparastas ziedu krāsas peonija ar milzīgu izmēru, dubulti pildītiem ziediem. Ziedlapiņas aveņu rozā krāsā (nogatavināta arbūza krāsā) ar zemeņu krāsas liesmojumu. Ziedlapiņu ārpuse dzīslota ar smalkām baltām līnijām. Ziediem sākumā kausa forma, vēlāk tiem nobriestot tie kļūst atvērti, plakani. Ilgstoši ziedoša, viegli smaržīga šķirne.
126 – YANKEE DOODLE DANDY- Donald Smith – 2002-M – 95-100 cm € 42,00 
Šķirne veido daudzus puspildītus purpurrozā ziedus ar vieglu sārtumu un plūmju krāsas uzplaiksnījumiem. Noziedod ziedu krāsojums kļūst nedaudz maigāks. Stingri, stalti ziedneši ar vairākiem sānu pumpuriem, kas paceļ ziedus virs tumši zaļās lapotnes. Šķirne savu dekorativitāti nezaudē līdz vēlam rudenim. Teicama izturība pret slimībām. Šķirnei ļoti patīkams aromāts!
74 – YELLOW CROWN – Itoh/Smirnov – 1974-M – 50-70 cm € 30,00
Salīdzinoši maza auguma, bet ļoti bagātīgi ziedoša intersekcijas peoniju šķirne ar vidēja lieluma, gaiši dzelteniem ziediem. Ziedi daļēji pildīti, neregulāriem sarkanas krāsas uzplaiksnījumiem tā centrālajā daļā pie ziedlapiņu pamatnes. Ļoti bagātīgi ziedoša peoniju šķirne, kurai ziedi tikai nedaudz paceļas virs lapotnes (dažreiz ir nedaudz paslēpti starp lapām). Ļoti veselīgi, bagātīgi sazaroti krūmi ar svaigi zaļas krāsas lapotni. Klasisks pundurītis – akmensdārzu karalis!
83 – YELLOW HEAVEN – Itoh/Smirnov – 1974-M – 70-90 cm € 20,00
Šķirne ar zaļu, biezu lapotni, kas veido ļoti dekoratīvus krūmus ar tīri dzeltenas krāsas puspildītiem ziediem, signālsarkaniem ieslēgumiem zieda pamatnē. Zieda centrā nedaudz īsākas, tādas paša krāsas, nedaudz sagrieztas ziedlapiņas ar skaisti iešķeltiem galiem. Šķirnei jāļauj pāris gadus ieaugties lai tā sevi parādītu visā krāšņumā. Nedaudz smaržīga. Ekskluzīva, grezna šķirne!

Mūsu selekcijas šķirnes 2024 (atlaide līdz 30%)

SĒKLAUDŽU MIX
Ja vēlaties kādu skaistu krāsu akcentu savā dārzā, vai apzaļumot kādu neizmantotu zemes pleķīti, piedāvājam vēl neziedējušo un neatlasīto peoniju sēklaudžu stādus par ļoti pievilcīgām cenām. Stādi ir pietiekoši lieli, lai nākošajā gadā jau skaisti ziedētu.
Nr7 SĒKLAUDŽU MIX (1 gab.) € 7,00
Nr8 SĒKLAUDŽU MIX (10 gab.) € 50,00
Nr9 SĒKLAUDŽU MIX (30 gab.) € 120,00
Nr10 SĒKLAUDŽU MIX (50 gab.) € 150,00
Dz4 – ABAKAMA – J. Dukaļskis – 2006-E – 70-90 cm -30% € 15.00 € 10.50
Dz11 – ARIADNE – J. Dukaļskis – 2006-E – 90-110 cm -30% € 20.00 € 14.00
Dz12 – BRĪNUMU ALEJA – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm -30% € 20.00 € 14.00
Dz26 – LUVRA – J. Dukaļskis – 2006-M – 90-110 cm -30% € 20.00 € 14.00 IZPĀRDOTS!
Dz30 – DROSTALIŅA – J. Dukaļskis – 2006-M – 100-120 cm -20% € 18.00 € 14.40 IZPĀRDOTS!
Dz65 – KLUSIE ČUKSTI – J. Dukaļskis – 2006-M – 100-110 cm -30% € 14.00 € 9.80
Dz71 – VAKANCE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-100 cm -30% € 15.00 € 10.50 IZPĀRDOTS!
Dz95 – FANTĀZIJA – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm -20% € 30.00 € 24.00
Dz99 – MIRĀŽA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 80-100 cm -20% € 25.00 € 20.00 IZPĀRDOTS!
Dz102 – SNIEDZE – J. Dukaļskis – 2006-M – 70-90 cm € 25.00 IZPĀRDOTS!
Dz106 – REBEKA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm -30% € 17.00 € 11.90
Dz107 – MUSTANGS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm -30% € 17.00 € 11.90
Dz112 – MISTIKA – J. Dukaļskis – 2006-M – 100-120 cm -30% € 18.00 € 12.60
Dz126 – MEGIJA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 80-100 cm -30% € 17.00 € 11.90 IZPĀRDOTS!
Dz133 – PĀRDOMAS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 80-100 cm -20% € 25.00 € 20.00
Dz150 – RAPSODIJA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 110-130 cm -20% € 25.00 € 20.00
Dz156 – NOKLUSĒJUMS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 100-110 cm -20% € 15.00 € 12.00 IZPĀRDOTS!
Dz157 – SOLĪJUMS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm -20% € 25.00 € 20.00
Dz165 – JAUNĪBA – J. Dukaļskis – 2006-M – 70-90 cm -30% € 15.00 € 10.50
Dz171 – MELITA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 100-120 cm -30% € 15.00 € 10.50
Dz174 – AUSEKLĪTIS – J. Dukaļskis – 2006-M – 110-140 cm -30% € 18.00 € 12.60
Dz175 – ATDZIMŠANA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 70-90 cm -30% € 20.00 € 14.00
Dz178 – LONIJA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 80-90 cm -30% € 15.00 € 10.50
Dz180 – PIRMĀ KLASE – J. Dukaļskis – 2006-M – 70-90 cm -30% € 20.00 € 14.00
Dz182 – MERKŪRS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm -20% € 15.00 € 12.00 IZPĀRDOTS!
Dz184 – SIMPĀTIJA – J. Dukaļskis – 2006-L – 80-100 cm -20% € 22.00 € 17.60 IZPĀRDOTS!
Dz185 – TAVERNA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm -30% € 17.00 € 11.90 IZPĀRDOTS!
Dz189 – KALIOPE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm -30% € 18.00 € 12.60
Dz190 – KASANDRA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 100-120 cm -30% € 20.00 € 14.00
Dz191 – LAIKU LOKOS – J. Dukaļskis – 2006-E – 90-110 cm -20% € 20.00 € 16.00
Dz193 – HARITA – J. Dukaļskis – 2006-L – 70-90 cm -30% € 20.00 € 14.00
Dz202 – ANASTASIJA – J. Dukaļskis – 2006-M – 90-110 cm -30% € 15.00 € 10.50
Dz243 – CERĪBA – J. Dukaļskis – 2006-VVL – 100-120 cm -30% € 20.00 € 14.00
Dz303 – ALDĀNA – J. Dukaļskis – 2006-M – 70-90 cm -30% € 17.00 € 11.90
Dz305 – PIRMAIS SKŪPSTS – J. Dukaļskis – 2006-M – 100-110 cm -20% € 25.00 € 20.00
Dz306 – LŪCIJA – J. Dukaļskis – 2006-M – 90-110 cm -30% € 20.00 € 14.00 IZPĀRDOTS!
Dz328 – KAPRIČIO – J. Dukaļskis – 2006-M – 90-110 cm -30% € 12.00 € 8.40 IZPĀRDOTS!
Dz336 – APCERĒJUMS – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm -30% € 15.00 € 10.50 IZPĀRDOTS!
Dz337 – CEKULE – J. Dukaļskis – 2006-EM – 90-110 cm -30% € 15.00 € 10.50 IZPĀRDOTS!
Dz342 – ROZĀ ŪDENSROZE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 80-100 cm -30% € 12.00 € 8.40 IZPĀRDOTS!
Dz344 – CERIŅU VĀRTI – J. Dukaļskis – 2006-EM – 100-120 cm -30% € 12.00 € 8.40 IZPĀRDOTS!
Dz347 – NERĀTNĀ DEJA – J. Dukaļskis – 2006-M – 90-110 cm -30% € 14.00 € 9.80
Dz359 – LORUPES GRAVA – J. Dukaļskis – 2006-M – 110-130 cm € 20.00 
Dz369 – MADARA – J. Dukaļskis – 2006-EM – 80-100 cm -30% € 17.00 € 11.90
Dz374 – SAMANTA – J. Dukaļskis – 2006-EM – 90-110 cm -30% € 17.00 € 11.90
Dz404 – HĒRA – J. Dukaļskis – 2006-M – 100-120 cm -20% € 18.00 € 14.40 IZPĀRDOTS!
Dz413 – DEBIJA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 100-120 cm -30% € 17.00 € 11.90
Dz437 – JOGITA – J. Dukaļskis – 2006-M – 70-90 cm -30% € 18.00 € 12.60
Dz515 – ZIEDU JŪRA – J. Dukaļskis – 2006-EM – 100-120 cm -30% € 22.00 € 15.40
Dz516 – OLIMPIJA – J. Dukaļskis – 2006-EM – 90-110 cm -30% € 14.00 € 9.80 IZPĀRDOTS!
Dz522 – ULTIMĀTS – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm -30% € 12.00 € 8.40
Dz537 – POSEIDONS – J. Dukaļskis – 2006-EM – 70-90 cm -30% € 20.00 € 14.00 IZPĀRDOTS!
Dz558 – SANGRIJA – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm -30% € 18.00 € 12.60
Dz573 – VANIĻAS KRĒMS – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm € 30.00 IZPĀRDOTS!
Dz576 – ARGUNO – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm -30% € 15.00 € 10.50
Dz586 – MONA LIZA – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm -20% € 24.00 € 19.20
Dz587 – NEVADA – J. Dukaļskis – 2006-m – 90-110 cm -30% € 15.00 € 10.50
Dz589 – LAROSA – J. Dukaļskis – 2006-m – 90-110 cm -30% € 17.00 € 11.90 ZPĀRDOTS!
Dz593 – KARAMBA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 110-130 cm € 12.00 IZPĀRDOTS!
Dz600 – GARĀ LĒDIJA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 70-90 cm -30% € 25.00 € 17.50 IZPĀRDOTS!
Dz606 – ELMĪRA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm -30% € 23.00 € 16.10 IZPĀRDOTS!
Dz615 – GALMA SARDZE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 70-90 cm -30% € 22.00 € 15.40
Dz618 – BALTĀ VIZBULĪTE – J. Dukaļskis – 2006-M – 60-80 cm € 25.00
Dz620 – RŪĶA CEPURE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 70-90 cm -30% € 20.00 € 14.00
Dz621 – PRIEKŠNOJAUTA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 60-80 cm -20% € 20.00 € 16.00 IZPĀRDOTS!
Dz630 – BILDINĀJUMS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm -20% € 22.00 € 17.60
Dz636 – SPROGAINĀ – J. Dukaļskis – 2006-ML – 80-100 cm -30% € 24.00 € 16.80
Dz640 – VALDNIECE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 100-120 cm -20% € 30.00 € 24.00
Dz654 – ELFA – J. Dukaļskis – 2006-LM – 80-90 cm -20% € 15.00 € 12.00
Dz698 – MĒNESS DEJA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 60-80 cm -20% € 24.00 € 19.20 IZPĀRDOTS!
Dz718 – BIGUZIS – J. Dukaļskis – 2006-L – 90-110 cm -20% € 20.00 € 16.00 IZPĀRDOTS!
Dz729 – GROTESKA – J. Dukaļskis – 2006-M – 90-110 cm -30% € 15.00 € 10.50
Dz756 – KAMĒLIJA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 70-90 cm -30% € 20.00 € 14.00
Dz786 – SĀRTĀS BURAS – J. Dukaļskis – 2006-VVL – 70-90 cm -30% € 16.00 € 11.20 IZPĀRDOTS!
Dz806 – EKSOTISKAIS PUTNS – J. Dukaļskis – 2006-VVL – 60-80 cm -30% € 15.00 € 10.50 IZPĀRDOTS!
Dz819 – PARADĪZES ZIEDS – J. Dukaļskis – 2006-L – 70-90 cm € 30.00 IZPĀRDOTS!
Dz823 – TRAUSLĀ MEITENE – J. Dukaļskis – 2006-L – 70-90 cm € 30.00 
Dz902 – LAUMA – J. Dukaļskis – 2006-M – 90-110 cm -20% € 24.00 € 19.20
S5 – KARAVELLA – J. Dukaļskis – 2006-LM – 70-90 cm -30% € 20.00 € 14.00 IZPĀRDOTS!
S13 – REĀLIJA – J. Dukaļskis – 2006-EM – 80-100 cm -30% € 17.00 € 11.90
S28 – NOSLĒPUMS – J. Dukaļskis – 2006-VE – 100-110 cm -20% € 25.00 € 20.00
S37 – ROMANCE – J. Dukaļskis – 2006-E – 100-120 cm -10% € 35.00 € 31.50
S43 – MERLĪNA – J. Dukaļskis – 2006-M – 110-130 cm -20% € 25.00 € 20.00
S49 – ATRADUMS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 100-120 cm -20% € 25.00 € 20.00
S52 – ROZĀ SĀNCENSE – J. Dukaļskis – 2006-M – 90-110 cm -20% € 25.00 € 20.00
S54 – KAPRĪZE – J. Dukaļskis – 2006-M – 110-130 cm -20% € 25.00 € 20.00
S55 – ROZĀ VĪZIJA – J. Dukaļskis – 2006-VE – 80-100 cm -10% € 30.00 € 27.00
S58 – VADAKSTE – J. Dukaļskis – 2006-M – 110-130 cm -30% € 22.00 € 15.40
S59 – ATBALSS – J. Dukaļskis – 2006-E – 120-140 cm -30% € 18.00 € 12.60
S64 – FIESTA – J. Dukaļskis – 2006-M – 90-110 cm -30% € 18.00 € 12.60
S68 – SAULRIETA SERENĀDE – J. Dukaļskis – 2006-E – 80-100 cm -20% € 22.00 € 17.60
S79 – ROZMARĪNS – J. Dukaļskis – 2006-EM – 80-100 cm -20% € 27.00 € 21.60
S84 – ADATAINĀ – J. Dukaļskis – 2006-M – 90-110 cm -20% € 22.00 € 17.60
S85 – BALTĀ FEJA – J. Dukaļskis – 2006-EM – 100-120 cm -20% € 28.00 € 22.40
S86 – DIADĒMA – J. Dukaļskis – 2006-E – 80-100 cm -10% € 35.00 € 31.50
S87 – TEIKSMA – J. Dukaļskis – 2006-E – 70-85 cm -10% € 40.00 € 36.00
S88 – ZELTA PUTEKĻI – J. Dukaļskis – 2006-VE – 110-130 cm -10% € 30.00 € 27.00
S89 – ROZĀ PURENĪTE – J. Dukaļskis – 2006-E – 120-140 cm -20% € 25.00 € 20.00
S90 – ELEGANCE – J. Dukaļskis – 2006-EM – 110-130 cm -20% € 35.00 € 28.00
S91 – ŠARMANTĀ PRINCESE – J. Dukaļskis – 2006-EM – 100-120 cm -20% € 35.00 € 28.00
S92 – FLAMINGO – J. Dukaļskis – 2006-E – 110-130 cm -20% € 27.00 € 21.60
S93 – DOROTEJA – J. Dukaļskis – 2006-E – 90-100 cm -20% € 28.00 € 22.40
S97 – ROZĀ PANTERA – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm -20% € 30.00 € 24.00
S109 – MATILDE – J. Dukaļskis – 2006-EM – 90-100 cm -30% € 24.00 € 16.80
S111 – DRAKONS – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm -30% € 25.00 € 17.50 
S114 – JŪSMA – J. Dukaļskis – 2006-EM – 80-100 cm -30% € 22.00 € 15.40
S115 – ZELTA MEŽĢĪNES – J. Dukaļskis – 2006-L – 70-90 cm € 50.00
S122 – SKAISTUMA TEMPLIS – J. Dukaļskis – 2006-EM – 80-100 cm -20% € 37.00 € 29.60
S132 – SARKANĀ MAĢIJA – J. Dukaļskis – 2006-VE – 110-130 cm € 35.00  IZPĀRDOTS!
S134 – BENEFICE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm -20% € 24.00
S135 – MAGELĀNS – J. Dukaļskis – 2006-M – 110-130 cm -20% € 25.00 € 20.00
S142 – SARMA – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-90 cm -20% € 20.00 € 16.00
S147 – SNIEGA KRISTĀLI – J. Dukaļskis – 2006-Ml – 90-110 cm -20% € 40.00 € 32.00
S151 – ROZĀ LAPSA – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-90 cm -20% € 25.00 € 20.00
S153 – SIRDSPRIEKS – J. Dukaļskis – 2006-M – 110-130 cm -20% € 24.00 € 19.20
S159 – SAPŅOJUMS – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm -20% € 25.00 € 20.00
S160 – MALDINĀJUMS – J. Dukaļskis – 2006-Ml – 80-100 cm -20% € 25.00 € 20.00
S161 – PRINCESE – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-90 cm € 35.00
S163 – NEATVAIRĀMĀ – J. Dukaļskis – 2006-L – 70-90 cm -20% € 27.00 € 21.60
S166 – SPĪGANA – J. Dukaļskis – 2006-E – 110-130 cm -20% € 28.00 € 22.40
S168 – NEVAINĪBA – J. Dukaļskis – 2006-E – 90-110 cm -20% € 30.00 € 24.00
S170 – SPROGAINĪTE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm -20% € 26.00 € 20.80
S173 – PURPURA SAPNIS – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm -10% € 24.00 € 21.60
S176 – FAVORĪTE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 70-90 cm -10% € 25.00 € 22.50 
S181 – SENSĀCIJA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 70-90 cm -10% € 30.00 € 27.00
S186 – PARITĀTE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 80-90 cm -10% € 20.00 € 18.00
S187 – SUPERNOVA – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm -30% € 25.00 € 17.50 
S188 – ZIŅKĀRE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 100-120 cm -30% € 22.00 € 15.40
S192 – LIELAIS BRĀLIS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 120-140 cm -30% € 17.00 € 11.90
S195 – LINDA – J. Dukaļskis – 2006-EM – 120-140 cm -20% € 25.00 € 20.00
S196 – BALERĪNA – J. Dukaļskis – 2006-M – 110-130 cm -20% € 25.00 € 20.00
S197 – KAMEJA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 120-140 cm -20% € 20.00 € 16.00
S198 – LELDE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-120 cm -10% € 30.00 € 27.00
S199 – PĀRSTEIGUMS – J. Dukaļskis – 2006-EM – 80-100 cm -20% € 25.00 € 20.00
S199-1 – PRIEKA ŠALTS – J. Dukaļskis – 2006-EM – 80-100 cm -20% € 25.00 € 20.00 IZPĀRDOTS!
S200 – AUTORITĀTE – J. Dukaļskis – 2006-L – 80-100 cm -10% € 30.00 € 27.00 IZPĀRDOTS!
S302 – ADELE – J. Dukaļskis – 2006-E – 70-90 cm -20% € 24.00 € 19.20
S304 – LAUREĀTE – J. Dukaļskis – 2006-M – 70-90 cm -20% € 20.00 € 16.00
S314 – SOFIJA – J. Dukaļskis – 2006-M – 110-130 cm -10% € 25.00 € 22.50 
S321 – SAULCERĪTE – J. Dukaļskis – 2006-EM – 80-100 cm -10% € 27.00 € 24.30 
S325 – SPODRA – J. Dukaļskis – 2006-E – 80-90 cm -20% € 24.00 € 19.20
S333 – NAIVUMS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 70-90 cm -30% € 17.00 € 11.90
S341 – RUDĪTE – J. Dukaļskis – 2006-EM – 60-80 cm -30% € 20.00 € 14.00
S346 – MAIGA – J. Dukaļskis – 2006-VE – 60-80 cm -30% € 22.00 € 15.40
S354 – DAUGMALES SAULE – J. Dukaļskis – 2006-E – 90-110 cm € 40.00
S357 – MAINĪGĀ – J. Dukaļskis – 2006-M – 110-130 cm -20% € 25.00 € 20.00
S368 – ĀBEĻZIEDS – J. Dukaļskis – 2006-EM – 70-90 cm -30% € 20.00 € 14.00
S376 – RĒZIJA – J. Dukaļskis – 2006-EM – 110-130 cm -30% € 20.00 € 14.00
S378 – CERERA – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm -20% € 25.00 € 20.00
S381 – ARGOSA – J. Dukaļskis – 2006-EM – 80-100 cm -30% € 24.00 € 16.80
S386 – MAGONE – J. Dukaļskis – 2006-EM – 80-100 cm -30% € 18.00 € 12.60 IZPĀRDOTS!
S390 – ROTA – J. Dukaļskis – 2006-M – 110-130 cm -30% € 22.00 € 15.40
S393 – BESTSELLERS – J. Dukaļskis – 2006-EM – 70-90 cm -30% € 17.00 € 11.90
S399 – PETRA – J. Dukaļskis – 2006-EM – 70-90 cm -30% € 18.00 € 12.60
S412 – LĀSMA – J. Dukaļskis – 2006-L – 100-120 cm -30% € 17.00 € 11.90
S420 – LAURA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 70-90 cm -30% € 25.00 € 17.50 
S420-1 – VADUGUNS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 70-90 cm -30% € 25.00 € 17.50 IZPĀRDOTS!
S421 – LEIPUTRIJA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm -30% € 17.00 € 11.90
S421-1 – KARAMELE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm -30% € 20.00 € 14.00
S422-1 – ĀRIJA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm € 35.00
S423 – LABĀ FEJA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 110-130 cm -30% € 18.00 € 12.60
S432 – LORETA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 70-90 cm -30% € 20.00 € 14.00
S434 – FOKSTROTS – J. Dukaļskis – 2006-EM – 80-100 cm -30% € 24.00 € 16.80
S435 – DĪVAJA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 70-90 cm -30% € 20.00 € 14.00
S436 – PIRMĀ DEJA – J. Dukaļskis – 2006-EM – 70-90 cm -30% € 22.00 € 15.40
S445 – BRĪNUMDARE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm -30% € 22.00 € 15.40 IZPĀRDOTS!
S500 – PATRĪCIJA – J. Dukaļskis – 2006-E – 70-90 cm -30% € 22.00 € 15.40 IZPĀRDOTS!
S502 – DIĀNA – J. Dukaļskis – 2006-E – 70-90 cm -30% € 25.00 € 17.50 
S503 – TROPISKĀ TVEICE – J. Dukaļskis – 2006-EM – 80-100 cm € 25.00
S504 – LEPNUMS – J. Dukaļskis – 2006-EM – 80-100 cm € 40.00 IZPĀRDOTS!
S509 – ANŽELIKA – J. Dukaļskis – 2006-EM – 90-110 cm -30% € 24.00 € 16.80
S513 – ROZĪTE – J. Dukaļskis – 2006-EM – 100-120 cm -30% € 20.00 € 14.00
S514 – LAIMĪGĀ ĢIMENE – J. Dukaļskis – 2006-E – 110-130 cm -20% € 30.00 € 24.00 IZPĀRDOTS!
S539 – LATGALIETE – J. Dukaļskis – 2006-M – 70-90 cm -30% € 18.00 € 12.60
S543 – PANĀKUMS – J. Dukaļskis – 2006-EM – 110-130 cm -30% € 22.00 € 15.40
S551 – LĪGAVAS VAINAGS – J. Dukaļskis – 2006-M – 60-80 cm € 30.00
S556 – MISIONĀRE – J. Dukaļskis – 2006-EM – 90-100 cm -30% € 18.00 € 12.60 IZPĀRDOTS!
S567 – LATVIJAS ZELTENE – J. Dukaļskis – 2006-M – 70-90 cm € 30.00
S568 – MARSS – J. Dukaļskis – 2006-M – 90-110 cm -10% € 22.00 € 19.80
S569 – SĀGA – J. Dukaļskis – 2006-M – 110-130 cm -30% € 20.00 € 14.00 IZPĀRDOTS!
S570 – UNIKUMS – J. Dukaļskis – 2006-M – 110-130 cm -30% € 35.00 € 24.50
S572 – ŪDENSROZE – J. Dukaļskis – 2006-M – 90-110 cm -20% € 27.00 € 21.60
S575 – MAIGUMS – J. Dukaļskis – 2006-M – 60-80 cm -30% € 25.00 € 17.50 
S612 – PALLĀDA – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm -30% € 25.00 € 17.50 
S634 – PAULĪNE – J. Dukaļskis – 2006-VVL – 90-110 cm € -30% € 22.00 € 15.40
S637 – KRĀSU MAĢIJA – J. Dukaļskis – 2006-L – 70-90 cm -20% € 30.00 € 24.00
S638 – ROZALINDA – J. Dukaļskis – 2006-L – 100-110 cm -20% € 30.00 € 24.00
S674 – VĪNA KAUSS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 80-100 cm -20% € 20.00 € 16.00
S675 – ROŽSĀRTĀ – J. Dukaļskis – 2006-ML – 70-80 cm -20% € 32.00 € 25.60
S676 – ROZĀ PĀRSTEIGUMS – J. Dukaļskis – 2006-L – 70-90 cm -20% € 27.00 € 21.60
S677 – LIESMOJOŠĀ SIRDS – J. Dukaļskis – 2006-L – 70-90 cm -20% € 25.00€ 20.00 IZPĀRDOTS!
S678 – ENĢEĻU NOVĒLĒJUMS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm € 50.00 IZPĀRDOTS!
S686 – BARBARA – J. Dukaļskis – 2006-M – 70-90 cm -20% € 27.00 € 21.60
S687 – SOLVEIGA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 110-130 cm -20% € 25.00€ 20.00
S693 – GERĀNIJA – J. Dukaļskis – 2006-M – 110-130 cm € 25.00 IZPĀRDOTS!
S711 – PĀRPRATUMS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 50-70 cm -20% € 24.00 € 19.20
S728 – GERDA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 50-70 cm -30% € 20.00 € 14.00 IZPĀRDOTS!
S734 – EKSELENCE – J. Dukaļskis – 2006-VL – 70-90 cm € 40.00
S735 – VĒLĪNĀ ATKLĀSME – J. Dukaļskis – 2006-VVL – 70-90 cm -10% € 27.00 € 24.30
S741 – SKŪPSTI MANI – J. Dukaļskis – 2006-ML – 60-80 cm -10% € 30.00 € 27.00
S744 – ZIEDONIS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 80-100 cm -20% € 25.00€ 20.00 IZPĀRDOTS!
S758 – MAIGAIS PIESKĀRIENS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 100-120 cm -20% € 25.00€ 20.00
S760 – ROZĀ SAPNIS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 50-70 cm -20% € 28.00 € 22.40
S794 – EVOLŪCIJA – J. Dukaļskis – 2006-L – 70-90 cm -20% € 25.00€ 20.00
S797 – ELEGANTĀ LĒDIJA – J. Dukaļskis – 2006-L – 90-110 cm € 30.00 IZPĀRDOTS!
S801 – PRIEKA VĒSTS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm -20% € 24.00 € 19.20
S813 – GAUMĪGĀ – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-110 cm -20% € 30.00 € 24.00 IZPĀRDOTS!
L3 – SAIVA – J. Dukaļskis – 2006-M – 100-120 cm € 17.00
L4 – ZIEDĪTE – J. Dukaļskis – 2006-M – 70-90 cm -20% € 22.00 € 17.60 IZPĀRDOTS!
L6 – MARLĒNA – J. Dukaļskis – 2006-M – 90-110 cm -20% € 24.00 € 19.20 IZPĀRDOTS!
L7 – BURGUNDIJAS VĪNS – J. Dukaļskis – 2006-M – 100-120 cm € 50.00
L8 – SAPŅA PIESKĀRIENS – J. Dukaļskis – 2006-M – 80-100 cm -10% € 30.00 € 27.00
L9 – ZAIGA – J. Dukaļskis – 2006-VVL – 80-100 cm € 25.00 IZPĀRDOTS!
L10 – VĒSMA – J. Dukaļskis – 2006-M – 90-110 cm € 20.00 IZPĀRDOTS!
L11 – SARMĪTE – J. Dukaļskis – 2006-M – 100-120 cm € 40.00
L12 – SARKSTOŠĀ LĪGAVA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 60-80 cm € 25.00
L13 – NOVATORS – J. Dukaļskis – 2006-LM – 100-120 cm -20% € 25.00 € 20.00 IZPĀRDOTS!
L14 – BALTĀS BURAS – J. Dukaļskis – 2006-ML – 80-100 cm € 30.00
L15 – OLIMPISKĀ LĀPA – J. Dukaļskis – 2006-L – 90-110 cm € 50.00 IZPĀRDOTS!
L18 – MADONNA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 70-90 cm € 35.00 IZPĀRDOTS!
L19 – ŠARLOTE – J. Dukaļskis – 2006-VVL – 90-100 cm -20% € 22.00 € 17.60 IZPĀRDOTS!
L20 – ZIEDU KUPENA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 90-100 cm € 25.00 IZPĀRDOTS!
L21 – MAĢISTRE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 100-120 cm -20% € 20.00 € 16.00
L22 – SOLVITA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 80-90 cm -10% € 25.00 € 22.50
L24 – SONORA – J. Dukaļskis – 2006-ML – 70-90 cm € 30.00 IZPĀRDOTS!
L25 – PENELOPE – J. Dukaļskis – 2006-ML – 100-120 cm -30% € 17.00 € 11.90
L26 – SPULGACĪTE – J. Dukaļskis – 2006-EM – 80-90 cm € 25.00
Br585 – DZIRKSTĪTE – J. Dukaļskis – 2006-VVL – 70-80 cm -30% € 12.00 € 8.40 IZPĀRDOTS!
Br598 – BURVESTĪBA – J. Dukaļskis – 2006-M – 90-100 cm -30% € 15.00 € 10.50 IZPĀRDOTS!
Br633 – ATKLĀSME – J. Dukaļskis – 2006-ML – 80-100 cm -10% € 30.00 € 27.00 IZPĀRDOTS!
Br683 – GADSKĀRTU MIJĀ – J. Dukaļskis – 2006-L – 70-90 cm -30% € 15.00 € 10.50 IZPĀRDOTS!
Br901 – EKSPERTE – J. Dukaļskis – 2006-LM – 100-120 cm -30% € 15.00 € 10.50
Nr1 – AKCENTS – J. Dukaļskis – 2002-M – 90-110 cm -30% € 20.00 € 14.00
Nr2 – MODERNAIS STILS – J. Dukaļskis – 2002-M – 90-110 cm -20% € 25.00 € 20.00
Nr4 – ZIEDU BALLE – J. Dukaļskis – 2002-M – 90-110 cm -30% € 18.00 € 12.60
Nr5 – PIENA CEĻS – J. Dukaļskis – 2002-M – 90-110 cm -30% € 20.00 € 14.00
Nr6 – MARCIPĀNS – J. Dukaļskis – 2002-M – 90-110 cm -20% € 25.00 € 20.00

Jānis Dukaļskis
PK 200954-10115
Swedbank
LV39HABA0551009100049

mob. tel.: 26318938
e-pasts: dukalskis.janis@gmail.com